Trafo & röle test cihazları

omicron test seti (CPC 100+ CPTD1) ikilisi kesinlikle bir numara,öyle kolay bozulan bir alet degil.
Türkiyede sorumlusu:
MARKE ELEKTRONIK

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
yukarıda okuduklarıma göre omicron cok pahalı bir test cihazı ben sie vaguard marka ttr cihazını öneririm ister direk çevirme oranı ister yüzdelik olarak hatayı gösterir amerikan malı ve hata oranı yok.kolay gelsin

Merhaba arkadaşlar, yeni aranıza katıldım bu gerçekten ilgimi çeken bir konu Omicron ve doble kullanma şansım oldu birde enson Megger in Delta4000 diye bir serisi çıkmış fuarda inceleme şansım oldu. Aranızda kullanan veya inceleme şansı olan oldumu acaba.
http://www.megger.com/common/documents/DELTA4000_DS_EN_V01.pdf[/URL] hem cok küçük hemde cok hafif.

Merhaba,
Devreye alma sırasında YG koruma rölelerini test etmek için hangi cihazlar kulanılmalı...
Yardımcı olurmusunuz...
Bu konuda eğitim verebilecek kurum yada tanıdığınız şahıs varmıdır?
Yardımcı olurmusunuz...

arkadaşlar bu cihazı trafo yükteyken test edebiliyormuyuz?Çünkü biizm fabrika enerji kesişntisi olmamalı....

bu cihazın fiyatı nekadardır acaba?

arkadaşlar formada yeniyim bende omicron test cihazı hakkında yeni başladım
bilgi arıyorum test işiyle uğraşan varmı kullanımı hakkında bilgi verebilirmi biraz

Son düzenleme:
hocam merhabalar nasılsınız bana cpc 100-CPDT1 kısaca anlatırmısınız

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,916
Son üye
Nedim korkmaz

Yeni konular

Geri