Trafo sarımı ile ilgili yardım?

karabay

Üye
arkadaşlar merhabalar benim ricam 133 karkas üzerine 2000Va bir trafo sarmakl istiyorum benim kafamı karıştıran 2000Va değerinde primer ile sekonder arasındaki Va düzeni veya farkı ne olmalıdır yani 2000Va trafoda primerin Va i ne olmalıdır sekonderin Va değeri ne olmalıdır:Dhesap yapmaktan beynim sulanmayua başladı veya eniyisi ben ihtiyacımı söyleyeyim siz ona göre yardım etmeye çalışın 2000Va bir güç ihtiyacı sekonder 1 de 28 volt 10 a sekonder 2 de 30 volt 60 amper işte benim baş belam bu trafoyu sarmam lazım sıkıştım kaldın,m yardımlarınıza şimdiden teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
valla helal olsun nekadar paylaşımcı bir foruma gelmişiiim gözlerim yaşardı bi allahın kuluıda çıkıp fikir beyan etmeyecekmi yaw:(:(:(:(:):)

Forum istatistikleri

Konular
129,569
Kullanıcılar
452,196
Son üye
Prtozayi

Yeni konular

Geri