Tuhaf laptop adaptörü arizası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel paskomya cevaplarınızda her zaman bir iğneleme oluyor. bende birisinin bir tecrübesi var mıdır diye soruyorum.
içini açınca zaten ne var ne yok göreceğim..." bazen çalışıyorsa sen de o bazen çalıştığı zaman kullanırsın" gibi bir cümle ile benimle dalga geçmeyiniz

güzel insan, sana güzelce 4 kere soğuk lehim olabilir diye anlatmışlar.
soru= soğuk lehimi nasıl görürüz?
cevap= açıp bakarak
sen ne diyorsun? karnı neden ağrıyor. tecrübe dediğin şey öyle kolay kazanılmıyor. görmediğimiz, bilmediğimiz , elimize bile almadığımız kapalı bir kutunun içinde olası arıza ilk akla gelen soğuk lehimdir. bu konuda ustalarıma katılırım katılmam o ayrı bir konu ama haklılar. ne yapmak gerekiyor sen söyle bizde çözüm üretelim. sen anlamak istemiyorsan, kusura bakma biz de anlatmayız. aç şu pandoranın kutusunu...

Sizinle muhatap olmuyorum. Yönetime gerekeni söyledim.

Verilen cevapların anlamsız kalmaması için ilk haline geri alındı. Yapmayın böyle şeyler yaw

Hocam konuyu silin gitsin. Konuya gelen cevaplar için bilgi veren ve güzel üslupla cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.

Emeklerin boşa gitmemesi için cevap verilen konuları silmiyorum. Kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…