Tuhaf laptop adaptörü arizası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel paskomya cevaplarınızda her zaman bir iğneleme oluyor. bende birisinin bir tecrübesi var mıdır diye soruyorum.
içini açınca zaten ne var ne yok göreceğim..." bazen çalışıyorsa sen de o bazen çalıştığı zaman kullanırsın" gibi bir cümle ile benimle dalga geçmeyiniz

Güzel paskomya cevaplarınızda her zaman bir iğneleme oluyor. bende birisinin bir tecrübesi var mıdır diye soruyorum.
içini açınca zaten ne var ne yok göreceğim..." bazen çalışıyorsa sen de o bazen çalıştığı zaman kullanırsın" gibi bir cümle ile benimle dalga geçmeyiniz
güzel insan, sana güzelce 4 kere soğuk lehim olabilir diye anlatmışlar.
soru= soğuk lehimi nasıl görürüz?
cevap= açıp bakarak
sen ne diyorsun? karnı neden ağrıyor. tecrübe dediğin şey öyle kolay kazanılmıyor. görmediğimiz, bilmediğimiz , elimize bile almadığımız kapalı bir kutunun içinde olası arıza ilk akla gelen soğuk lehimdir. bu konuda ustalarıma katılırım katılmam o ayrı bir konu ama haklılar. ne yapmak gerekiyor sen söyle bizde çözüm üretelim. sen anlamak istemiyorsan, kusura bakma biz de anlatmayız. aç şu pandoranın kutusunu...

güzel insan, sana güzelce 4 kere soğuk lehim olabilir diye anlatmışlar.
soru= soğuk lehimi nasıl görürüz?
cevap= açıp bakarak
sen ne diyorsun? karnı neden ağrıyor. tecrübe dediğin şey öyle kolay kazanılmıyor. görmediğimiz, bilmediğimiz , elimize bile almadığımız kapalı bir kutunun içinde olası arıza ilk akla gelen soğuk lehimdir. bu konuda ustalarıma katılırım katılmam o ayrı bir konu ama haklılar. ne yapmak gerekiyor sen söyle bizde çözüm üretelim. sen anlamak istemiyorsan, kusura bakma biz de anlatmayız. aç şu pandoranın kutusunu...
Sizinle muhatap olmuyorum. Yönetime gerekeni söyledim.

Merhaba
Laptop adaptörü bazen çalışmıyor. Üzerindeki ışık yanmıyor. Sıcak soğuk hava veya adaptörü ısısı hiç etken değil.
Buzdabinda 15 dakika soğutunca çalışmaya başlıyor. Bir kere calistimi bilgisayarı kapatsam bile normal olarak üzerindeki ışık hiç sönmüyor. Bir kaç gün 24 saat full kullanım sorun olmuyor. Ama bazen kapattıktan sonra ertesi gün yada 1 saat sonra fark etmeksizin bilgisayarı açmak isteyince bir bakıyorum üzerindeki lamba sönmüş. Kırk kere fişe tak çek veya kablonun sağıni solunu oynat fark etmiyor. Son çare buzdolabına koyunca tekrar çalışmaya başlıyor. Soket dibinde v.s temas sorunu yok. Multimetre ile kontrol ettim.
Sizce arıza ne olabilir?
Verilen cevapların anlamsız kalmaması için ilk haline geri alındı. Yapmayın böyle şeyler yaw ;)

Hocam konuyu silin gitsin. Konuya gelen cevaplar için bilgi veren ve güzel üslupla cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,717
Kullanıcılar
450,745
Son üye
agroma

Yeni konular

Geri