USB bağlantı

güvenlik kamerasını usb den çalıştırabilirmiyiz.bnc den usb ye bağlantı yapma durumu varmı yardımcı olursanız sevinirim.kamera PELCO C10DN-7XDEN

cctv kameralarında ki görüntü analog olduğu için olmuyor diye biliyorum

anolog kamerayı usb ye çeviremezsin.

anolog kamerayı usb ye ceviremezsin ama onun için usb kayıt cihazları var çok mecbursan onlardan kullanabilirsin ama tavsiye etmem

öyle bişey olduğunu hiç zannetmiyorum usta maalesef yani

ÖNCELİKLE BELİRTMELİYİMKİ VAR ÖYLE BİR ŞEY !

Lütfen araştırmadan bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım sayın meslektaşlarım...:mad:

usb ye neden çevirme ihtiyacı duydun bilmiyorum ama usb den bağlanan dazıl kartları var bazı sitelerde 2. el temiz 25 ila 40 tl arasında satılıyor.:cool:
direk pc de kullanacaksan analog tv kartlarının video in girişide aynı işi görüyor.:eek:

yazılımıyla kayıttta yapabilirsin.:p

Son düzenleme:
S.a Notebook Pc ler İçin Üretilmiş usb dvr kayıt cihazları piyasada var işini görür sanırsam ama sıkıntılı oluyor 4 kanallısını kullandım daha yüksek kanallısı varmı bilmiyorum ama tavsiye etmem sıkıntılı bir iş yerine kullandım sorun çıkartıyor ayrıca görüntüde berbat :)

arkadaşların dediği gibi usb den bilgisayara bağlanan 4 kanallı kayıt cihazları var ama iş görüntü olduğu için her usb girişini kullanamıyorsun sen tek kamerayı bağlamak istiyorsan bile öyle birebir yani usb yi seri porta yada lptye çevirir gibi çeviremezsin

Forum istatistikleri

Konular
129,121
Kullanıcılar
451,450
Son üye
SimbaYunus
Geri