Uzakdan kumandalı motorlu panjur

Benim amacım panjurları akıllı hale getirmek o yüzdende broadlink veya benzeri bir ürün olmalı ve ağa bağlanmalı bunun içinde sanırım önce panjurların uzakdan kumandalı olması şart
Broadlink olmadanda duvardaki anahtarın yerine aliexpress de gördüm akıllı anahtarlar var direk wifi bağlantılı uygulamaları var google home destekli. Aslında çok çeşitli yollardan halledilebiliyor ama en stabil olanını bulmak istiyorum

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
stabil : dengeli , sıkıntı yaratmayan
manuel doğal yaşam . ( az sıkıntılı )

Diğer !!! ????????????????????????????????????????

akilli-ev-sistemleri-tablet-yonetimi.png

merhaba,
Broadlink'e bağlayamazsınız, denedim oradan biliyorum:)
Panjuru kumandasını 1 kere kopyalasanızda 2. kez kod güvenlik gereği değişiyor. Bu yüzden Broadlink gibi çözümler işe yaramıyor. Ancak cloud'da internete bağlı ve kişisel kullanımımıza bağlı bir uygulama ile sinyal göndererek açılıp kapanabilir veya programlanabilir. Benim şuan en çok ihtiyaç duyduğum belli bir zamanda açılıp kapanması yönünde programlama ama maalesef bu özellikte yok.

Forum istatistikleri

Konular
129,156
Kullanıcılar
451,503
Son üye
aliozkaan9

Yeni konular

Geri