Valf Seçimi

ars-nrtn

Üye
Merhaba,

Valf seçimi yaparken karşımızdaki kişiye neler sormalıyız?

Bana bu konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden değerli bilgileriniz için teşekkür ederim

Merhaba,

Valf seçimi yaparken karşımızdaki kişiye neler sormalıyız?

Bana bu konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden değerli bilgileriniz için teşekkür ederim
güzel insan, valf yada vana, çok güzel seçelim seçmesine de; bu valf/vana ne işe yarayacak? hangi sıvı için? ne kadar basınca dayanmalı? soruları sormak gerekli bence. yoksa git nalbura bana vana ver demekle olmuyor. ayrıntılar güzel insan, ayrıntılar lütfen. hani metali var, plastiği var, küresel olanı var, mekanik olanı var, yarı mekanik olanı var, varlar bitmez...

güzel insan, valf yada vana, çok güzel seçelim seçmesine de; bu valf/vana ne işe yarayacak? hangi sıvı için? ne kadar basınca dayanmalı? soruları sormak gerekli bence. yoksa git nalbura bana vana ver demekle olmuyor. ayrıntılar güzel insan, ayrıntılar lütfen. hani metali var, plastiği var, küresel olanı var, mekanik olanı var, yarı mekanik olanı var, varlar bitmez...
Merhabalar silindiri yüksek bir hız da ileri geri hareket ettirmek isteniyor. Fakat bunun için nasıl valf seçmemiz gerekiyor. Burada kriterler neler silindirin çapı hareket hızı mı ? Ya da bunların dışında başka kriter var mıdır? Benim bu konu çok bilgim olmadığı için anlatımın da hata var ise lütfen kusuruma bakmayın.

Merhabalar silindiri yüksek bir hız da ileri geri hareket ettirmek isteniyor. Fakat bunun için nasıl valf seçmemiz gerekiyor. Burada kriterler neler silindirin çapı hareket hızı mı ? Ya da bunların dışında başka kriter var mıdır? Benim bu konu çok bilgim olmadığı için anlatımın da hata var ise lütfen kusuruma bakmayın.
güzel insan, benim anlama Türkçem, senin anlattığın Türkçeye yetmiyor. silindir? yüksek hız? akışkan ne? çap? çalışma şartları? daha zibilyon tane soru sorarım.
yani güzel insan, sen sorununu / istediğini bana, bilale anlatır gibi anlat. çünkü benim anlama kapasitem çok düşük.

Forum istatistikleri

Konular
129,130
Kullanıcılar
451,464
Son üye
bariskose625

Yeni konular

Geri