VFD marka karmaşası

valla moral filan kalmadı. Neden korkuyorsam başıma geliyor. Gerçi kesmediği belliydi. Takılacak diye delik bile delmiyordum cnc ile..Adaptive filan geçinip gidiyorduk...

geçmiş olsun
deltaya sorunu tatlı dille söyleyip "artık ben bu modeli kullanmak istemiyorum bu ürün fabrikasyon hatalı ve lütfen ürünümü başka modeliyle değiştirin" gibi söylerseniz herhalde değiştirirler artık.

sizin o sürücü herhalde fabrikasyon hatalı.
ben aluminyum deliyordum en yüksek akım ayarlı halde. yani en düşük devirde elimle tutamayacak şekilde en yüksek akımı ayarlamıştım parametrelerde. bu şekilde aluminyum çok delik deldim düşük devirlerde bana mısın demedi. bir de sizin sürücüden motora giden kablolar kaçlık acaba ?
benimkiler bayaa kalın. 3 lü elektrik kablosu 1.5mm2

Bana da forumdan bir arkadaş 2.5mm önermişti.

Tornanın 2.2kw asenkron motoru için 4x2.5mm kablo aldım. 3 faz için, bir tanesi de topraklama için.

Roleyi zaten bulundugum sehirdeki elektronikciler carsisindan aldim. Cinden aldigim SSR role modulu. Buralarda bulamadim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

3Faz değildir o.... monofaze+yön dür.. Dolayısıyla şaseyi ayrı topraklayacaksın.

3 Faz değildir çıkış işte. 1-Faz 2-Notr 3-Yön dür çıkışta..

Yahu motor 3 faz asenkron degil mi?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…