VGR 004 50 FRAME DVR KAYIT CİHAZI İZLEME SORUNU

neoncu

Üye
Merhaba arkadaşlar bende bir adet vgr 004 dvr kayıt cihazı bu cihaz ile kayıt işlemini yapıyorum fakat geçmiş izlemek için işlem yapmak istediğimde geçmişi izleyemiyorum bu konuda cihazın kullanımı hakkında geçmişi izlemede bilgi paylaşımı için sizlerden yardım bekliyorum.isterseniz telefon numaranızı bırakırsanız telefon ile geri dönüş yapabilirim.herkese çok teşekkürler iyi yıllar şimdiden.

Modeminizin portları açıldıktan sonra dış ıp'nizi girerek netten modeminiz üzerinden kameralara bağlanabilirsiniz

cıhazın menusunu bılmedıgım ıcın detaylı bılgı veremıcem ama bazı seylerı elememız lazım bu yuzden soruları cevaplandırırsan bıraz yol alabılırız
daha once kayıt ızleyebılıyo muydun? ızlıyosan ne kadar zaman once?
kac gun oncekı kaydı ızlemek ıstıyosun?
hdd saglam mı?
dvr cıhazının kayıt yapdıgını nasıl anladın?

denemen gereken onemlı! bı nokta bu cıhazda bu network uzerınden ızlendıgınde kendı pc ne goruntuyu kaydedebılıyosun bu avantajı kullanıp herhangı bır pcye goruntu kaydedıyormu onu dene... egerkı kaydedıyo... sorun hdd yada cıhazda yapmıs oldugun yanlıs bı ıslemde demekdr... oncelıkle hdd yı bıcımlendır egerkı hdd bıcımlenme sırasında hata verıyosa hdd arızalı demekdır fakat bıcımlendı sorun yoksa ...cihazın ıcını acdıgın zaman bıos bılıne benzer bır pıl goreceksın pılı cıkar ve cıhazı ac kapa 2 kez ... cıhaz fabrıka ayarlarına döner bıde o halde dene ... bunlarla alakası yok ben sadece nerden ızlendıgını bılmıyorum dersen cıhazın yanında olmadan bısey yapamıcam dedıgım gıbı menusu bılmıyorum :(:(: koly gelsın

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Geri