vijeo citec hakkında

selamlar

bu programı yeni duydum ve basit konveyörlü bir üretim sistemi tasarlamam lazım vijeo citec kullanabilmek adına elinizde modül - e-book vs. gibi döküman varsa paylaşabilirmisiniz? yada ilgili topic in linkini verebilirseniz sevinirim

saygılar.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
teşekkür ederim bende videoları indirdim zaten fakat videoda adı geçen "kitap" ı indiremedim oda olursa saglam bir şekilde başlayacam programa.

videolardaki kitap da o sitede var indirebilirsin

bu scada programının kendine ait videolu dersleri var türkçe olarak basamak basamak anlatıyor biraz nette araştırdım ama ulaşamadım sitesinde bir sorun var görünüşe göre.Imkanım olursa ben yüklemeye çalışırm 13 farklı video olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.Yada buradanda indirebilirsinhttps://www.kontrolkalemi.com/forum...eo-citect-scada-yazilim-egitim-videolari.html

yavuz buradan denedım ındıremıoyrum vıdeoları acaba baska bı sekılde bulamazmıyız??

schneider almanya ile azışmalarım sonucunda malesef videolardan şimdilik bi haber yok ben yüklemeye çalıştım fakat telif hakları schneider da olduğu için ip'yi anında bulurlar bu arada ilginç bir şey öğrendim vijeo citect sertfikalı 3 gün başlangıç seviye eğtimi 1150 euro bu kadar olması normalmi sizce.videoları arıyorum bu arada youtubdan bi kısmını izleyebilirsiniiz
YouTube - Vijeo Citect Giris

anlatım güzelmiş de bunun tamamını alabilmek için napıcaz şimdi sonuçta daha önceden verdikleri şeyi şimdi nie vermiyor ki schneider..

anlatımoldukça güzel sana tavsiyem videolar bulana kadar akit kaybetme kitabı bulabilrsen kitapla başla zaten videolarda kitabı takip ediyor.kitabı bulamazsan haber ver bende olması gerek bi şekilde bulmaya çalışırım

Forum istatistikleri

Konular
128,796
Kullanıcılar
450,885
Son üye
Sivas_58

Yeni konular

Geri