vin 7 ultimat de ekran kartı sorunu.

herkeze selamlar.
dell ınspron 1520 leptop da hem xp hemde vin. 7 ultimate 64 bit kurulu.
xp de sorun yok.plc ve pic v.b programlar için kullanıyorum.
daha hızlı olduğu içinse internet için vin 7 yi kullanıyorum.
nvidia geforce 8600 m 512 mb ekrankartım var, vin 7 64 bit için; dell sitesinden, nvida geforce nin sitesinden, daha birsürü yerden onlarca driver indirdim. kurulumun bir aşamasında; "bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı" ikazı alıyorum.
şu anda vin 7 kısmı girafik kartı olarak; standart vga grafik bağdaştırıcısı ve 14 mb garafik bellegi görüyor.
ne yapmam gerekiyor.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

dell in driver sitesinde 64 bit ıcın suruculerı yok sızde buyuk ıhtımal 32 bıt ıcın olan surumlerı kurmya calısında bu uyarıyı alıyorsunuz wın 7 updateden otomatık yukleyebılırsın eer yuklu degılse
sırası ıle
*"bılgısayarım" a sag tıkla ozellıkler de
*acılan pencereden sag alttan "wındows update" sec
*sol ustten "guncellemelerı denetle" ye tıkla
*xx onemlı guncellestırme bulundu xx ıstege baglı guncellestırme bulundu dıye bulunan guncellemelerı gosterıcektır bunların ıkısınede sırası ıle gırıp (buyuk ıhtımal ıstege baglı olnın ıcındedır ) drıverı burdan yukleyın bazen ılk aratmada bulmayabılıyor bır kac kez denyın

aygıt yöneticisinden ekran kartını seçip driver yükleme yeri olarak indirdiğin driver ın sıkıştırılmasının açıldığı yeri göster. benim başımada gelmişti o tip bir şey

Ekran kartı üreticilerinin web sitelerindeki driverlar genelde laptop'larda sorun çıkarır, uyumsuzluk iletisi gelir.

Guru3d gibi sitelerde bu sürücülerin modifiyeli serbest hallerini bulabilirsin. Bunları sorunsuz laptop'lara kurabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,961
Kullanıcılar
451,154
Son üye
sahin56

Yeni konular

Geri