Vistada Çalışan PLC Programları

sunay arkadaş peki hangi programların güncellemeleri mevcut. bana şu an için KGLWIN (LG), DELTA programları için gerekli. nereden bulabilirim. nette araştırıp bikaç şey buldum ama emin olamadım. yardımınız için şimdiden teşekkürler.

güncellemeleri dosya halınde yollayacagım bu akşam
şimdilik hazırlıyorum

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bana özel mesaj atarsın burada olmazsan msn adresim ****************

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cx-Programmer'in son versiyonu ve Cx-One içindeki hemen hemen tüm programlar (son versiyonları) Vista'da çalışıyor...

sunaydemir ilgin ve zahmetlerin için teşekkür ederim. hemen bakıyorum linklere.

--------------------------------------------------------------------------------
Konu AzRaiL tarafından (16-02-2009 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.. Sebep: mail adresi vermek yasaktır.

bunu bilmiyordum özür dilerim herkesten

Sunaydemir arkadaşım verdiğin linklerdeki prog.ları kurdum. şimdilik bir sorun yok gibi ama yarın lg plc programlama yapıcam. Vista da ne sonuç verecek bakalım. Tam olarak o zaman bende anlamış olurum. Sanada detaylı bilgi yazarım. özel msj atamıyorum mesaj sayım yetmiyormuş.

Vistada sorunsuz çalışan plc programı Schneider firmasının Unity Pro yazılımı 4.0 sürümüdür.
3.0 sürümü xp ile çalışır, 4.0 sürümü hem vista hem xp ile çalışır...

Vista da Program üzerinde sağ tıklayıp XP uyumluluk modunda çalıştır derseniz bir çok programınız sorunsuz çalışır. Yani ben daha çalışmayan görmedim henüz.

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,320
Son üye
agurpinar

Yeni konular

Geri