win8 e win7 driveri yüklesem çalıştırı mı ?

arkadaslar merhaba ben win7 işletim sistemi olan biligsayarıma oracle virtual machine kurdum ve sanal için win8 yükleidm ancak casper marka bilgisayarımın driverlarını win8 için bulamıyorum.win7 driverlanın yuklesem calısır mı çalısmaz ise win8 casper driverlar nın bulabilecegim link verebilirmisiniz ?*???

virtualbox bir emülasyon yani bağlı olduğu işletim sisteminin de kaynaklarından faydalanıyor ve bazı driverları ise dahili geliyor.
ancak özel bir donanıma erişim istiyorsan usb çevirici gibi problemler yaşayabilirsin.

kaynka işletim sisteminden driver aldıgını bilmiyordum tesekkür ederim bilgi için.özel bir donanım için sorun yasayabilecegimi söylemissiniz yani ben hiç bir zaman usb yi sanal makinem de kullanamamıycak mıyım yok sa yanlıs mı anlamdım ???

bir de rica etsem "daha önce ögernmek için yaklasık 10 sefer sanal makine kurup sildim ve bi ara yerel disc C ye baktıgımda tamamen doldugunu gördüm.demekki makineyi silmeme ragmen yerel disk C de silinmemiş.bu sorunumu nasıl halledebilirim acaba biliyormusunuz ????

Forum istatistikleri

Konular
129,330
Kullanıcılar
451,788
Son üye
Haydar1905

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri