wincc 6 kuramıyorum

kiki6985

Üye
arkadaşlar wincc 6 kurmaya calışıyorum ama kurmuyo SQL WİNDOWS 2000 yüklü değil diyor bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sisteminiz de SQL Server 2000 kurulu değildir yada kurulu olan SQL Server 2000'in sürümü WinCC6.0 için yeterli değildir. Verdiği hata ekranını ya da hata uyarısını bizimle paylaşırsanız daha fazla yardımda bulunabiliriz.

SQL Server 2000 i yükledikten sonra söyle bir hata verdi" please install these components:
control panel-software add windows component" yardımların için tşk

SQL Server 2000 kurulu olmasına rağmen hala sizden bir eklenti kurmanızı istiyor, "control panel-software add windows component" il belirtilen de kurulacak olan eklenti değil eklentinin nereden kurulacağıdır, verdiği yazı ile Denetim Masası >> Windows Bileşeni Ekle'yi gösterir. Eklentiler kısmından "Message Queuing" bileşeninin seçili olduğunundan emin olur musunuz?

çok teşekkür ederim yardımlarınız için :D

Forum istatistikleri

Konular
129,515
Kullanıcılar
452,094
Son üye
fatihis0
Geri