www.kontrolkalemi.com

HUNTERgok

Üye
Yeni arayüz daha ferah ve güzel olmuş ellerinize sağlık

yenilik güzel ama alışmıştık şimdi biraz zor oluyo eskisi dahamı kullanışlıydı ne?

cok guzel olmus arkadaslar elınıze emegınıze saglık

yenilik güzel ama alışmıştık şimdi biraz zor oluyo eskisi dahamı kullanışlıydı ne?

her sürüm değişimlerinde sıkıntılar oluyor.Zamanla hep beraber alışırız.

kontrol kalemi.com yeni tasarımı ile güzel olmuş hayırlı olsun camiamıza .......

Teşekkürler ve tebrikler...Sitemiz daha iyi bir görünüme kavuşmuş...

değişimde bereket vardır.. evet bende çok alışamadım sanki ne yapacağımı bilmiyormuş gibi bazen saf saf bakıyorum :).... ama olsun daha ferah daha güzel...

Bu forum köprü (k-ö-p-r-ü diye yazayım da, yine link gibi yazmasın) yazılarını neden google linki gibi gösteriyor.
Bir de , ben mesajlarımı takip edemiyorum. Profilimden, tüm mesajlarını bul dediğimde de, çok eski mesajlar çıkıyor. Sayfalarda ilerledikçe, yeni sayfalar çıkıyor, son sayfaya vardığımda da, çok eski mesajlar çıkıyor. Mesela bu mesajı yazdım, 2 gün foruma gişremedim diyelim. 2 gün sonra, bu mesajımın takibini nasıl yapabilrim ?

Bu forum köprü (k-ö-p-r-ü diye yazayım da, yine link gibi yazmasın) yazılarını neden google linki gibi gösteriyor.
Bir de , ben mesajlarımı takip edemiyorum. Profilimden, tüm mesajlarını bul dediğimde de, çok eski mesajlar çıkıyor. Sayfalarda ilerledikçe, yeni sayfalar çıkıyor, son sayfaya vardığımda da, çok eski mesajlar çıkıyor. Mesela bu mesajı yazdım, 2 gün foruma gişremedim diyelim. 2 gün sonra, bu mesajımın takibini nasıl yapabilrim ?

Bu yeni arayüzle siteye girdiğimde benimde ilk aradıgım şey yeni konuların takibini yapabilmekti ilk önce onu aramıştım baya aramanın sonunda sayfanın başındaki "Yeni Mesajlar" butonunun o işe yaradıgını öğrendim.O kadar büyük yazmalarına rağmen görmem baya geç oldu nedense :) umarım seninde aradığın odur.

"köprü" yazdığınız köGoogle Page Rankingü şeklinde değişmesi ile ilgili sorun giderildi.
mesaj takibi ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor.

Forum istatistikleri

Konular
129,100
Kullanıcılar
451,412
Son üye
Essamali

Yeni konular

Geri