xp acılma sorunu

HAL

Üye
xp acılıyor gıbı oluyor fakatbazı bılesenlerı bulamadım kur dısketını yerlestırınız dıyor kur dısketım yok ne yapabılırım sımdıden herkeze tesekkurler

güvenli modada açıp sistemi geri yüklembilrisiniz istedeiğiniz tarihe ama olurmu bilemem sorumluda değilim fikir sadece

sagol kardes aksama denyecegım bakalım olacakmı ama yınede sagol

windowsu yeniden yüklemen gerekir

meraba arkadaşlar bi konuda yardımınızı rica etsem bende pentium (R)D CUP 2.80GHz 2.81GHz1.00GB RAM var ama bilgisayar açılışta cokyavaş 60 saniye ye kadar açmıyor mavi sayfagelincede yine yavaş bukonuda bana yardım ederseniz menmun olurum şimdiden tşk

xp cd sini boot tan açtıktan sonra sistem geri yükleme yapabilirsin yada eğer hangi sistem dosyalarını kaybolduğunu biliyorsan xp cd siyle açtıktan sonra dos komutuyla o dosyaları geri yükleyerek düzeltebilirsin.Sistem geri yükleme yaparsan yüklediğin bazı programlar çalışmayabilir.O programları tekrar kurman gerekir.Benim tavsiyem sistemi geri yükle önemli verilerin varsa yedekle sonra temiz bir format at

yenı bır ısletım sıstemı var tncxp hızlı ve kullanıslı ılgıenen lere duyurulur

dostum xp ti tekrar kur fakat kurarken diski biçimlendirme bilgilerin silinmeyecek ve pc normale dönecektir verilerini yedekleyip daha sora sağlıklı bir şekilde pc yi kurabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Geri