xp problemi

musakk

Üye
arkadaşlar ekran kartı test etmek amacıyla bilgisayarıma taktım drıverlerını ındirdim ve kurdum ekran kartı normal çalıştı pc dede hıç bir sorun yoktu daha sonra 3dmark 06 programıylada test ettim herşey normal di akşam ekran kartını çıkardım ve pc açtıgımda wındows ekranının dan sonra bilgisayar yeniden başlıyor bende guvenlı modda açtım 3dmark06 yı kaldırdım ancak duzelmedi daha sonra sistem geri yuklemeyı denedim geriye donuk tarihteki kısmı seçtım ama başarısız oldu pc ye format atmakta ıstemıyorum ayrıca guvenlı modda vırüs programını çalıştırmak ıstedim(f-sucure) ancak çalışmadı acaba donanım uzerinde olmadıgı içinmi yoksa vırıs oldugundan dolayımı anlamadım bu konuda ne yapmam gerektigi konusunda yardımcı olacak arkadaş varrsa şimdiden teşekkur ederim

ayrıca vırus olup plmadıgını nasıl anlayabilıriz

hdd belki kendini sıfırlamış olabilir bir format cd si takın ve hdd secim yerine kadar gelin ordan c nin boyutuna bakın eğerki disk botuyu kadarsa hdd kendini sıfırlamıştır caresiz format atıcaksınız eğer değilse f3 basarak çıkın ve pc yeniden başlarken cd yi çıkartın sonra ramleri kontrol edin varsa başka ramle deneyin ama hdd sıfırlama ihtimali yüksek

Forum istatistikleri

Konular
128,931
Kullanıcılar
451,107
Son üye
Xte13

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri