Yüksek Gerilim Hakkında Tüm Bilgiler Buraya

Selamlar, bahsettiğiniz olay, katener beslemesi için kullanılan iki fazlı hattır. Cer beslemesi iki faz üzerinden olur.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
kardeşim verdiğin bilgiler için çok sağol
konusunda lider bi sayfa. helal olsun.
emeğine sağlık

Benim panom da 3 akım trafosu var bu trafoları girişe montajlasam tüketim sayacı okurmu?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Son düzenleme:

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

og yol atlamalarında çift gergi kullanılmasının sebebi, kaynağı nedir? tedaş bizden bunu hangi yönetmeliğe göre isteyebilir çok araştırdım bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

Yanlışım varsa düzeltin, kuranpörtör ile mevcut Y.G. hattı üzerinden haberleşilmiyormuydu? İlave 2 tele neden ihtiyaç duyulsun?

hepsinin değil ama bazılarının içinden fiber geçiyormuş haberleşme için kullanılanlar onlarmış

Gönderilen ! neymiş ? Deneme,deneme,deneme de ! yazabilirdiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…