Yangın Merdiveni Aydınlatması

Tamam işte demek istediğimi sen örnekle desteklemişsin.Hatırla merdiven otomatiğini binaya girince dakikalarca anahtarın yerini arardık taaki bulana kadar karanlıkta bi sağa bi sola:) demek istediğim elk kesilirse kapıyı bulmak zorlaşır hele bide o kalabalıkta:)

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Tamam işte demek istediğimi sen örnekle desteklemişsin.Hatırla merdiven otomatiğini binaya girince dakikalarca anahtarın yerini arardık taaki bulana kadar karanlıkta bi sağa bi sola:) demek istediğim elk kesilirse kapıyı bulmak zorlaşır hele bide o kalabalıkta:)
Vay [MENTION=183434]veysel28[/MENTION] kardeşim iftarı yapmış gelmiş :)

Kardeşim ben pes ettim bıraktım sen iilk mesajı okumadın anlaşılan ...:(

Allah kabul ederse yaptıkta teravihi kaçırdık:(

Sen kndi avatarına bak sabah aynada da bunu görüyosundur ... peeehhh :( :) :D

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Geri