Yazılım firması iş arıyorum

fizikci99

Üye
sadece çarşamba ve cuma öğleden sonra çalışabileceğim (staj yapabileceğim) istanbulda yazılım firması arıyorum.Para istemiyorum sadece işi öğrenmek istiyorum.Bilgisayar mühendisliğinde okuyorum.

boşuna uğraşma hocam yazılım işi bitti ben kendim yazılıcmıyım bitti bu iş ben 6 sene blgisayar programcılığı yaptım delphi 7 ile çalıştım oakadar emek verdim hep boşa gittii.. :(
eğer iş arıyorsan pıc programalam mekatronik web tasarım veya web programlama gibi şeylerre yönelmeni tavsşiye ederim. bak koskoca akonsoft bile bunu anladı adamlar yazılımcılığı bıraktı robort üretiyor şimdi ...

ben zanax a katılmıyorum. yazılımcı arkadaşlar ben gibi elektrik yada elektriğe yönelmiş mühendislere göre çok daha kolay ve güzel paralara iş buluyor. mesai saatleri düzensiz ama hangimizin değil ki ? ben çok istememe rağmen elektrik elektronik mühendisi olduğum için yazılıma yönelemedim. doğru yoldasın devam et.

ben zanax a katılmıyorum. yazılımcı arkadaşlar ben gibi elektrik yada elektriğe yönelmiş mühendislere göre çok daha kolay ve güzel paralara iş buluyor. mesai saatleri düzensiz ama hangimizin değil ki ? ben çok istememe rağmen elektrik elektronik mühendisi olduğum için yazılıma yönelemedim. doğru yoldasın devam et.

yanılıyorsun hocam yazılım işi öyle sandığın kadar kolay ve basit bir iş değil... uzaktan davulun sesi hoş gelirmiş..
bizzat ben bu işin içindeyim senelerdir. evet güzel pra kazananlar var ama kendi işin olursa gidip ahmedin mehmedin yanında çalışmayla hiç bişey olmaz adamlar anca seniş sömürür durur .. ayrıca elektrik elektronik mühendisi olupta yazılım işyile uğraşan çok insan var...

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri