Yemek pişirme tecrübeleriniz

teşekkürler sayın binbaşı konu gidişatından anladımki mesajımdaki yemekleri ben yapmışım gibi oluyor bende belirteyim istedim.

aslında forumda %98 beyler tarafından oluşuyoruz. Bir konu altında becerilerimizi resimleyip yaptığımız yemekleri paylaşabiliriz dicem ama pekte hoş olmayabilir. Renk katabildiysem ne mutlu.

saygılarımla.

Patateslerin yarısını soy ... :) böyle bir şey hatırlıyorum. Benim tecrübelerim 1-2 yumurtayı bir kapta çırpıp mikrodalgada yüksek ısıda 2 dk. pişiriyorum yağsız omlet gibi oluyor, kesatne pişirmişliğim de var ama ağırlığına boyut ve nemimne göre çok değişken ısı ve zaman gerekiyor onun için ayrı uğraşmak gerek. Bir arkadaşım mikrodalgada patates pişirmiş, yotubta gördüğüm vidyo kamptaki biri kap olamdığından yumurtayı içini oyduğu bir patatesin içine akıtarak közün üzerine koyup pişirdi.

Allahtan yengem tavuklu paates pişir dememiş @serkan_48 tüyleriyle beraber mi pişirirdin ayayklarıyla beraber mi artık orasını düşünmek istemiyorum :D.

tavuk anılarımı hiç açmayayım o zaman @by lent

yine bir anekdot ben kuçuğum amcamın oğlu telefonla annemi arıyor yemek tarifi alıyor anneme soruyor aynen şu şekilde

" yenge ben biber dolması yapıcam ama içine pirinç koyuluyormuydu?" Diye soruyordu. :D

Forum istatistikleri

Konular
129,025
Kullanıcılar
451,273
Son üye
Cerdemli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri