Yeni CNC tasarımım

bunlar gelen somunlar ;

Adsız1.jpg
Adsız2.jpg
Adsız3.jpg

rayların uzunlukları 1200mm 800mm ve 300mm

asenyurt kardeşim, çok teşekkürler, şimdilik forumdaki ilgili ve de bilgi sahibi arkadaşlardan sınırsız bir şekilde faydalanıyoruz ve bilgileri bolca topluyoruz, kısmet bakalım birgün bir şeyler üretebilirsek ne ala! Bu vesile ile isimlerini saymadan yaşlısı, genci sakınmadan bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlarada teşekkürlerimi borç bilirim. Hepiniz haklarınızı helal ediniz.
Saygılar
Sezayi Özel

Sagol kardeşim süpersin:)), dediğim gibi hepiniz gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz, biraz sıkılarakta olsa sormalıyım:)) köprü ray aralığı nedir acaba?
Sezayi Özel

Ekli dosyalar

• Adsız4.jpg
    Adsız4.jpg
    20.3 KB · Görüntüleme: 148
  • Adsız4.jpg
    Adsız4.jpg
    104.2 KB · Görüntüleme: 122
[MENTION=133783]asenyurt[/MENTION] Atakan Abim herkes tek tek ölçü soruyo ben direk .sldprt yi isticem ha :D:D:D yüzümü kararttim çok pis haberin olsun :D:D:D

Galaxy Note2 imden gönderildi.

ahahahaah şimdilik vermiyim çünkü makineyi daha bitirmedim. çünkü revizyonluk kısmı olur kesin. yanlış olmasın :)

ahahahaah şimdilik vermiyim çünkü makineyi daha bitirmedim. çünkü revizyonluk kısmı olur kesin. yanlış olmasın :)

Seni sevmeyen ölsün :D:D duyan duymayan yanlış anlamasin solid.le muhabbetimiz iyide montaj kasiyo biraz beni :D Pratik lazım inşallah

aslında basit. youtube dan 1-2 video izle hemen kavrarsın.

Izliyorum abi kavramada da sıkıntı yok ama problem bi ilişki olayı yapmışlar ne nerden nasıl ilişkiye giriyo pratik lazım..olacak insallah fzt.den anca bu kadar abi nabacan :D

Forum istatistikleri

Konular
128,824
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri