Youtube premium satın al zorbalığından nasıl kurtuluruz

Benim sistem linux.
Chrome ve firefox ile dahi reklamları görmüyorum :D
Hatta kendi you tube videolarımın bazıları bile reklam almış ben farkında değilim. Bir arkadaşın bilgisayarında kendi videomu izlediğimde görmüştüm :D
Cep telefonu için ne yapıyorsunuz? Gerçi galiba siz akıllı telefon kullanmıyordunuz ya da faturalı hat mı kullanmıyordunuz öyle birşeyler hatırlıyorum sanki.

Benim sistem linux.
Chrome ve firefox ile dahi reklamları görmüyorum :D
Hatta kendi you tube videolarımın bazıları bile reklam almış ben farkında değilim. Bir arkadaşın bilgisayarında kendi videomu izlediğimde görmüştüm :D
Baya ubuntu kullandım laptop cortlayana kadar .Hanıma bile öğrettim. Valla çok memnundum. Herşey bedava . Lisans falan uğraşma derdi yok . Gene bir bilgisayar edineyim aninda çakarım.

Tamam araba da almayın ev de almayın siz araba aldıkça galericiler bayram ediyor paraya para demiyor. Hiç kusura bakmayın adamlar bir hizmet sunuyor karşılığı da cüzzi birşey abartmayın bu kadar. Herkes böyle hizmetler sunarsa fiyatlar artmaz aksine düşer rekabet çoğalır.
Film dizi sektörü artık dijital olarak pazarlanıyor. Bir sinema bileti ortalama 100 tl ama bahsi geçen uygulamaya abone olursanız 50 60 liraya 1 ay birçok içeriği yasal olarak izleyebiliyorsunuz.

Şikayet ettiğiniz şey o kadar komik ki sokakta dönerci nasıl hakkıyla para kazanıyorsa onlar da öyle kazanıyor ha az çok kazanmış o değişir tabi.
Fırsatçılık mevsuzuna gelince bir doğru adamı aç susuz bırak yine suyunu paylaşır seninle bunun imkanlarla alakası yok ahlak düzeyiyle tamamen. Yok su tesisi elinden alınmış yok şu bu hepsi, deprem zamanı elinde avucunda olanı paylaşanı da gördüm yardımdan gönderilen suları çadırları toplayıp satanları da gördüm.

Eleştirmeniz gereken onca şey varken takıldığınız şeylere üzülüyorum bazen.
yok su tesisi elinden alımışmış yok şu yok bu...!
bu ne ya???
milletin en tabii doğal hakkına çöküldüğüne de dikkat çekiyorum aynı zamanda, benim elimden alındı demedim milletin dedim,
vur kafasına al elinden ekmeği bu kadar yani

yok su tesisi elinden alımışmış yok şu yok bu...!
bu ne ya???
milletin en tabii doğal hakkına çöküldüğüne de dikkat çekiyorum aynı zamanda, benim elimden alındı demedim milletin dedim,
vur kafasına al elinden ekmeği bu kadar yani
Sen her mevzuyu herkesin algiladiginin tam tersinden algılıyorsun. Bu konudan da bağımsız bir durum . Ama bakış açın özgün ve yapıcı muhalif bir bakış açısı olmaktan çok , pragmatist ve mahalle kahvehanesinde okey oynayıp hükümet devirip kabine kuran amcaların tarzında ( hatta çocukca ) malesef . Bu yüzden iddia ettiğin her mevzunun altını doldurmak ve iddialarını kuvvetlendirmek yerine sürekli ben haklıyım demekten öteye geçemiyorsun .

Son düzenleme:
Şimdi siz köye taşındınız mı taşınmadınız mı? Hala youtube ile işiniz olduğuna göre taşınmamış olmalısınız diyor ve artık konuya yazmıyorum. Kolay gelsin.

Cep telefonu için ne yapıyorsunuz? Gerçi galiba siz akıllı telefon kullanmıyordunuz ya da faturalı hat mı kullanmıyordunuz öyle birşeyler hatırlıyorum sanki.
Benden daha akıllı telefonları kullanmıyorum :p
Hatta paketleme sistemine karşı olduğum için bile paketli hat bile kullanmıyorum :D
Baya ubuntu kullandım laptop cortlayana kadar .Hanıma bile öğrettim. Valla çok memnundum. Herşey bedava . Lisans falan uğraşma derdi yok . Gene bir bilgisayar edineyim aninda çakarım.
Windows sistemlerde reklam vbg şeylerin kendilerine yönlendirilmesi son derece kolaydır. Windows sistemlerin mantalitesi bu zaten.
Linux sistemlerde bu durum ecik farklıdır.
UB.png

eskiden oturduğum yer köy diye geçiyordu, şimdi mahalle oldu. yaw köyken de aynıydı şimdi de aynı. yani adı sanı değişti ama arabalar bir türlü değişmedi. bu gün buranın pazarı şöyle bir çıktım dönüş saati beşe gelince işten dönen araçlara baktım nerdeyse yarısından fazla suw, tesla dan başlıyor, e bmw, e mercedes, e audi, daha adını bile bilmediğim bir yığın e araç. bakalım bizim köyün sonu ne olacak.

eskiden oturduğum yer köy diye geçiyordu, şimdi mahalle oldu. yaw köyken de aynıydı şimdi de aynı. yani adı sanı değişti ama arabalar bir türlü değişmedi. bu gün buranın pazarı şöyle bir çıktım dönüş saati beşe gelince işten dönen araçlara baktım nerdeyse yarısından fazla suw, tesla dan başlıyor, e bmw, e mercedes, e audi, daha adını bile bilmediğim bir yığın e araç. bakalım bizim köyün sonu ne olacak.
Köyler artık mahalle oldu baba 😆

Köyler artık mahalle oldu baba 😆
mahalle de, mahalle mahalle gibi olur. burası ne mahallesi oldu onu anlayamadım. reklamını değil internette katalogda olan araçlar dolaşıyor caddelerimizde. mercedesin o serisini katalog ta bile görmedim. citroen ami için daha ithal edilmedi diye okurken burada sokaklarda cirit atıyorlar. en ucuz
e - araç. mg filan derken markasını bilmediğim bir yığın araç. ben de mahallenin delisi 50cc scotterle salak salak dolaşıyorum aralarında. konu sahibi 30 ₺ ödemeyeyim diyor. benim boynum tutuluyor hangisine bakacağım şaşırıyorum. bir de kullananlar var onlardan bahsetmeyeyim.

mahalle de, mahalle mahalle gibi olur. burası ne mahallesi oldu onu anlayamadım. reklamını değil internette katalogda olan araçlar dolaşıyor caddelerimizde. mercedesin o serisini katalog ta bile görmedim. citroen ami için daha ithal edilmedi diye okurken burada sokaklarda cirit atıyorlar. en ucuz
e - araç. mg filan derken markasını bilmediğim bir yığın araç. ben de mahallenin delisi 50cc scotterle salak salak dolaşıyorum aralarında. konu sahibi 30 ₺ ödemeyeyim diyor. benim boynum tutuluyor hangisine bakacağım şaşırıyorum. bir de kullananlar var onlardan bahsetmeyeyim.
Arabadaki motorlar nasıl baba ?

Forum istatistikleri

Konular
129,432
Kullanıcılar
451,984
Son üye
Gandalf The Grey

Yeni konular

Geri