danfoss sürücüler pc bağlantısı?

efe43

Üye
sayın arkadaşlar donfoss convertörlerin pc den bağlantı şansımız varmı acaba bu konuda bilgisi olan arakadaşlar yarıdım cı olursanız sevinirim hepinize mesleğinizde başarılar.......

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Danfoss sürücülere PC den MCT10 adlı bir yazılım ile bağlanılır. Sürücüye bağlanmak için RS485 çeviriciye ihtiyacın olacak. Programın linki ekte. Program demo kısıtlamalı fakat tek sürücüye bağlanıp parametre ayarına izin veriyor.
MCT10 - Danfoss
Bu programın çok güzel anlatımlı pdf si vardı fakat bulamadım. İnternetten bulabilirsin

sayın erolgke arkadaşım verdiğin bilgi için teşekkürler

merhaba efe arkadaşım MCT 10 programının internete demo sürümünü bulursun ancak,bana geri mail atarsan sana setup doyasını göndereyim.FC-102,202 ve 300 modellerine USB kablon ile bağlana bilirsin.Dönüştürücüye gerek yoktur.

Pekı bu konuda Danfoss tan destek alınamıyor mu ?
Başka konularda da olabilir ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,955
Kullanıcılar
451,153
Son üye
akifsoysal9

Yeni konular

Geri