AFFERİN BE DİYEMEDİKLERİNİZ

demiray teknik

Profesyonel Üye
YOLDA İKEN TV DE İKEN GÖRÜPTE İÇİNİZDEN AFFERİN BE ,YAŞASIN,HELAL OLSUN DİYEMEDİĞİNİZ OLAYLAR KİŞLER KURUMLAR ....

ankara ulus ta halin içinde bulunan cino isimli ayak üstü yemek yapan işletmenin kokoreç tezgahında yazan cümleler..
öğrenciler durumu olmayanlar lütfen söylesin diye bir tabela var ve parası olmayanlara hiç bir sual sormaksızın karınlarını doyuruyorlar...
burdan o yerin sahibine helal olsun diyorum...

Ben sabahın köründe işe giderken, dükkanını açarak her yeri çoktan ıslayıp süpürmüş olur Ahmet Amca. Her sabah usanmadan dükkanının camlarını pırıl pırıl parlatan ve süper marketlere karşı ayakta durmayı başarmış BAKKAL AHMET AMCAMA benden bi aferin...Helal olsun...

dükkanı yeni açtığım zamanlarda ak sakallı nur yüzlü bir amcamın makinasına beraber bakmaya gittik.. o gündür bu gündür 2 3 günde bir ugrayıp halimi hatrımı sorarak
önce müşterim sonra amcam şimdilerde ise baba yerine koyduğum ve halen daha bazı değerlerimizi kaybetmediğimizi bana hatırlatan selahattin amcama helal olsun diyoru

Bundan ortalama 100 yıl önce yaşadıgımız bu günleri, o günlerde görüp( onuncu yıl nutku) ile bizleri uyaran.

Bir bayrak altında ulus olmamızı sağlayan .

Demokratik,Laik ,sosyal,Hukuk devletimizi ve Cumhuriyetimizi kuran.

Medeni ülkeler seviyesine gelebilmemiz için gerekli tüm devrimleri çok kısa bir dönemde yapan, uygulayan.

Aynı cografyada farklı kültürleri tek bir bayrak altında toplayan , ileri görüşlerinden dersler alıp yaşadıgımız topraklarda birlik beraberik vede kardeşçe yaşamamızı sağlayan .

Ulu Önderimiz ''MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜMÜZÜ'' rahmetle anıyorum

Bundan ortalama 100 yıl önce yaşadıgımız bu günleri, o günlerde görüp( onuncu yıl nutku) ile bizleri uyaran.

Bir bayrak altında ulus olmamızı sağlayan .

Demokratik,Laik ,sosyal,Hukuk devletimizi ve Cumhuriyetimizi kuran.

Medeni ülkeler seviyesine gelebilmemiz için gerekli tüm devrimleri çok kısa bir dönemde yapan, uygulayan.

Aynı cografyada farklı kültürleri tek bir bayrak altında toplayan , ileri görüşlerinden dersler alıp yaşadıgımız topraklarda birlik beraberik vede kardeşçe yaşamamızı sağlayan .

Ulu Önderimiz ''MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜMÜZÜ'' rahmetle anıyorum

mustafa kemal ATATÜRK u rahmetle anıyoruz siyası goruşu ne olursa olsun o bizim kurtarıcımız önderımız olmasaydı bugun minarelerden ezan sesi olmazdı

asıl soruma geleyım bu forumda HANİ SİYASET YASAKTI?

Kardeşçe yaşamaya çalışmak siyaset mi yani? Hepimizin ama istisnasız hepimizin bir arada aynı çatı altında olması siyaset ve bende buna alkış tutuyorsam, varsın siyaset deyin...Benide banlayın...

Yeterin arkadaşlar... Sınır zorlamaktan keyif mi almaktasınız?

Artık bırakın şu inatlaşmayı ve kardeş olduğumuzu hatırlayın hala damarlarınızda akan Orta Asya'dan beri taşıdığımız YÜCE TÜRK KANINIZIN hatrına...Daha da geriye gidersek ADEM ile HAVVA Anamızın bağından gelen kanımızın hatrına!

mustafa kemal ATATÜRK u rahmetle anıyoruz siyası goruşu ne olursa olsun o bizim kurtarıcımız önderımız olmasaydı bugun minarelerden ezan sesi olmazdı

asıl soruma geleyım bu forumda HANİ SİYASET YASAKTI?

Yazımdaki ince çizgiyi lütfen koparmayınız !
O noktadan sonrası siyasete girer.
Atatürk'ün adının geçtigi her yazıyı siyasi olarak degerlendirmek maksatlı ve kasıtlı degilse cahillik olarak degerlendirilir.
Maksatlı ve kasıtlıysa T.C Kanunları zaten gerekli müdaheleleri yapar.!!!

Yazınız sansasyon seven üyeleri haydi beyler eller hava ya anlamına getiriyor.

Maksadını ve anlamlarını anlamadıgız ,Harf,hece ,kelime,cümle varsa lütfen sorunuz seve seve harf harf açıklayayım.Fakat herşeyi siyaset çerçevesinden bakmayınız .

Sayın Kontrolkalemi üyeleri benim yazmış oldugum yazıların içinde siyaset algılaması yapan tüm üyeler soru görüş şikayetler bölümünde şikayetlerini açıkca yapabilirler .

bu kısma katılıyorum ya haydi eller havaya güzel tanımlama ben bu durumu nasıl ifade ederim diye günlerdir düşünüyordum :D

Sn. ÜYELERİMİZ!...

Son 10 gündür farkındaysanız forumu raydan çıkartma çabalarınız bir işe yaramayacaktır. Defalarca siyasi konular yasaktır denmesine rağmen Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün adının geçtiği bir konuyu bile siyasi olarak algılamaya çalışıyorsunuz. Lütfen bundan sonra, mesaj yazmadan bir kaç saat geçiriniz ve tekrar tekrar DÜŞÜNEREK yazılarınızı yazınız. Bundan sonraki her polemik yaratacak üyeyi forumdan en az bir ay olmak üzere yasaklıyacağımı şimdiden söylüyorum. Gerekirse buradaki mesajlari adli mercilere ulaştırmaktan da çekinmeyeceğimizi bildiririm.

Son düzenleme:
tossun2008 bombanın pimini çekti patlatacak valla:D
şaka bir tarafa ,konu çok uzadı.herkeste iyice gerildi
daha öncede yazdığım gibi ,sağduyu hakim olur.
kaliteli bir forum olduğu inancındayım,forumdaki arkadaşlarında böyle olduğunu düşünüyorum.
saygıyı,sevgiyi,paylaşımı,yardımlaşmayı ilke edinen forum birliği adına....

Forum istatistikleri

Konular
129,101
Kullanıcılar
451,418
Son üye
sedat6776

Yeni konular

Geri