Düzelt butonu

sanatkar

Üye
DÜZELT Butonu bazen çalışıyor bazende mesajı yazdıktan hemen sonra kayboluyor bir imla hatası oldu ise düzeltme fırsatı kalmıyor ard arda mesajda yazmak yasak olduğundan bu vb. durumlarda yazı öyle kalıyor acaba benden kaynaklanan bir durummu var ilgilenilmesini rica ediyorum
SAYGILAR

sayın sanatkar

bir mesaj yolladıktan sonra 120 dakika içerisinde düzenlenebilir.
120 dakika doldugunda yazıya yalnızca yöneticiler müdahale edebilir

zaman sınırı koymamızın sebebi daha önce yaşanan sorunlardan kaynaklanmaktadır.

sn murath
bende sizin dediğiniz şekilde işlediğini zannediyordum çünkü daha önce öyle cevap verilmişti lakin bazen hemen mesaj bitiminde kayboluveriyor işletim sistemim vista home premium işyerindeki xp işteki pc de olmuyor yada denk gelmedi
bunu anlayamadım başka ne sebebi olabilir ?

birde alıntı yapma işleminde koomple mesajı alıntı yapıp lazım olan kelimeler dışında kalan ksımı siliyorum + ikonu tıklandığı zaman mesajın sadece bir kısmını alıntılama imkanı var diye düşündüm ama olmadı bu konudada bir izahat yapılırsa sevinirim
SAYGILAR

...birde alıntı yapma işleminde koomple mesajı alıntı yapıp lazım olan kelimeler dışında kalan ksımı siliyorum + ikonu tıklandığı zaman mesajın sadece bir kısmını alıntılama imkanı var diye düşündüm ama olmadı bu konudada bir izahat yapılırsa sevinirim
SAYGILAR

Birden fazla mesajdan alıntı yapmak istediğinizde, + ikonlarına tıklayın. Sonra da alıntı ikonuna tıklayın. Bu sayede tek mesajınızda birden fazla mesajdan alıntı yaparak cevap yazabilirsiniz.

Sayın sanatkar yarışma nedeniyle otomatik kumanda bölümünde düzeltme butonunu kaldırmıştık belki o yüzden böyle bir sorun yaşamışsınızdır. Diğer bölümlerde düzelt butonu geçerliliğini korumaktadır.

sn azrail
yarışma bölümünde değil ona eminim başka bir şey var anlayamadım her zaman olmuyor çokta önemli bir durum değil tabi ama yinede iletmek istemiştim güzel bir fonksiyon özelliklede imla hususunda

Forum istatistikleri

Konular
128,983
Kullanıcılar
451,185
Son üye
Kerem Altıkaya

Yeni konular

Geri