üçlü prizde elektrik var çalışmıyor

Video gösterimi .

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sn arkaplan mavileri değiştireyim diyorsunuz sanırım,

Sn arkaplan mavileri değiştireyim değilmi

Bana inanmayın ölçüm yapın ve video izleyin sistemi göre hareket etmeniz .
Foto verdim çözümleme yapmanız . ( kablo takibi )
Kablo uçları dağınık tehlikeli olabilir .

Son düzenleme:
Valla ölçüm yapacak alet evde olsaydı keşke çok kolay olurdu, videoya göre kahverengileri değiştirmek kurtaracak gibi görünüyor, sigortayı indiriyorum yaparken

Lambayı priz farz edin .
Bağlantı şekli .

Işıklı anahtar yan ve boy dikkat

bağlantı BOYDAN.png

Son düzenleme:
Valla ölçüm yapacak alet evde olsaydı keşke çok kolay olurdu, videoya göre kahverengileri değiştirmek kurtaracak gibi görünüyor, sigortayı indiriyorum yaparken
güzel insan, oradaki anahtar çiftlidir, yani sen tek basarsın ama iki konumu açar yada kapatır. anahtarın çalışma mantığı hattı kesmek veya açmak ise. gelen faz+nötr aynı yönde olmalı ki kessin yada açsın. kablonun ucunu prizden çıkar ve kabloları değiştir, doğru olanı bulursun en fazla sigorta veya kaçak akım atar.

ölçüm yapacak alet evde olsaydı keşke çok kolay olurdu .

Seri lamba ile ( Video gösterimi . )

Ölçü aleti LAMBA ( Alt foto )

lamba.png

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler