Beko 2313 Cex Çamaşır Mak. DE Arızası

denizci53

Üye
Beko 2313 çamaşır makinası dE arıza veriyor. Hiç bir işlem yapmıyor. Bilgisi olan varasa yardım edebilirmi.

emniyet anahtarını değiştik yine aynı. birde şöyle bir durum var. emniyet anahtarına 3 faz geliyor. acaba ana karttan olabilirmi.

emniyet anahtarını değiştik yine aynı. birde şöyle bir durum var. emniyet anahtarına 3 faz geliyor. acaba ana karttan olabilirmi.

kartınızdaki kapı kontrol devreniz hasarlı onarmanız veya onartmanız gerekiyor

Merhaba 2313 cex makinem çalışırken duman çıkartmaya başladı fişini çektik hemen şuan açılıyor fakat bir süre sonra dE hatası veriyor. Tast moduna da girilmiyor. Karttaki arızayı nasıl tamir ederim veya kartı nasıl teminedebilirim.

Merhaba 2313 cex makinem çalışırken duman çıkartmaya başladı fişini çektik hemen şuan açılıyor fakat bir süre sonra dE hatası veriyor. Tast moduna da girilmiyor. Karttaki arızayı nasıl tamir ederim veya kartı nasıl teminedebilirim.

kart tamir işleri ile uğraşan çeşitli insanlar / iş yerleri var. bunlar ile iletişime geçebilirsiniz. kartın yenisi servisde 95 tl temin edip değiştirebilirsiniz

Merhaba Kanyak Bey,

Kartı söktüm resimde görünen parçada arıza tespit ettim acaba bu parçanın adı nedir, tamiri olabilirmi. Ben Samsun da ikamet etmekteyim bana önere bileceğiniz bir yer varmı tamir konusunda. Sıfır parçayı internetten daha ucuza getirme şansım varmıdır.

Merhaba Kanyak Bey,

Kartı söktüm resimde görünen parçada arıza tespit ettim acaba bu parçanın adı nedir, tamiri olabilirmi. Ben Samsun da ikamet etmekteyim bana önere bileceğiniz bir yer varmı tamir konusunda. Sıfır parçayı internetten daha ucuza getirme şansım varmıdır.

arızalanan parça röledir.elektronik malzeme satan dükkanlara bakınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
12v beslemeli 16a ısıtma rolesi. aynısnı bulmanız çok zor. kart lg üretimi bir kart. birde zemin silikon içinde bunu nasıl söküp değiştireceksiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,075
Son üye
oodak

Yeni konular

Geri