Beko 2313 Cex Çamaşır Mak. DE Arızası

Kanyak Bey kartın altındaki plastiği kestim fakat içerisi kömür gibi olmuş röle bulmama rağmen değiştirtmeyeceğim. Yetkilil servise sordum 150 tl masraf çıktı. Ben bu karta daha ucuza nasıl ulaşabilirim rica etsem bana yardımcı olurmusunuz.

kart 80 tl ,kendi kartınızın onarımı 30 tl.

Son düzenleme:
Kanyak Bey kartın altındaki plastiği kestim fakat içerisi kömür gibi olmuş röle bulmama rağmen değiştirtmeyeceğim. Yetkilil servise sordum 150 tl masraf çıktı. Ben bu karta daha ucuza nasıl ulaşabilirim rica etsem bana yardımcı olurmusunuz.
Alfa Romeo ile bağlantıya geç bence.

sayın ali ustam karttaki kapı kontrol yerini işaretleyebilirmisiniz aynı arıza ben dede var biraz elektronik bilgim var bakıp değiştirebilirim teşekkürler şimdiden 2313 cex rsimdeki aynı kart benimkide

Merhaba Arkadaşlar,
Aynı makineden bende de var ve sanırım bu makinelerin kronik rahatsızlığı bu. dE hatası veriyordu. Kartı söktüm, uygun röle bulup her ikisini de değiştirdim ama şimdi hiç enerjilenmiyor (Aç kapa butonuna basıyorum gelen giden yok).
1-Henüz detaylı arıza arama yapmadım ama sizler tarafından karşılaşıldıysa sorun ne olabilir?

2-Diğer husus çok fazla vakit kaybetmek istemiyorum, kartın yenisini (Gerçekten sıfır veya onarımlı) nereden tedarik edebilirim? Servisler dışarıya parça satışı yapmıyor. Tarlabaşı'nda falan var mıdır? Yıllar önce bu mesleği yaparken malzeme alımını oradan yapardık. Anadolu yakasında bir yerde mevcut mudur?

3-Bana ödemeli veya havale ile gönderebilir misiniz?
Teşekkür ederim.

sayın alfa romeo ustam bu ısle ugrasıyor kartınızı tamır de edebılır yenısınıde tedarık ederdıye dusunuyorum
özelden mesaj atarsanız sıze yardımcı olacaktır suan sıtede kolay gelsın.....

Teşekkür ederim mavibere. İstanbul'dan Tarlabaşı'ndan bulmuştum tamirlisini ama o da motoru sürmedi. Şimdi yenisini araştırıyorum. Sanırım 80-100TL civarlarında fiyatı var.

arkadaslar banada yardımcı olurmusunuz makınada OE HATASI ALIYORUM..

arkadaslar banada yardımcı olurmusunuz makınada OE HATASI ALIYORUM..

Merhaba.Arçelik 8144 BJ ; 8 kg.lık buhar ve su jetli olarak çalışan ve A+ enerji sınıfındaki çamaşır makinesindeki makina kullanma kitapçığında yer alan "arıza tanımlama tablosu" nda aşağıdaki arıza durumu yazılıdır;

OE: Tahliye hatası > Hortumu veya filtreyi temizleyin.

Kolay gelsin.

s9glu.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,075
Son üye
oodak

Yeni konular

Geri