Birazda gülelim , elektriğin tarifi

images (29).jpeg

Askerde elektrik mühendisi asteğmen içtima anında bölüğüne sorar "Asker elektriğin tarifini kim yapacak bilene çarşı izni vereceğim." Çarşı izni ni duyan askerlerden bilen bilmeyen herkes kendince tarif eder ama çarşı iznini kazanan tarif şu dur : " Elle tutulmaz , gözle görülmez. Ne idüğü belirsiz , ettiğünden bellidir." Komutan , saf Anadolu çocuğunun tarifinde ki samimiyet ve içtenliği görünce onu izne gönderir.
Hahaha!Elektrik kablosunu el ile tutunca(plastik korumalı)işte lamba yanıyor.El ile de tutuluyor.Ben bu asteğmene beş üzerinden üç yıldız verdim.Doğru mu?

...Benim iki yorum birleşmiş yazan ben hayret ettim!

Son düzenleme:
Hahaha!Elektrik kablosunu el ile tutunca(plastik korumalı)işte lamba yanıyor.El ile de tutuluyor.Ben bu asteğmene beş üzerinden üç yıldız verdim.Doğru mu?
Jinekoloji kadın üreme ile ilgileniyor bu da önemli...Ben Ankara'da bir profesör doktora gittim 2 çocuk oldu sevindik.Bu doktora gidenler çocuk sahibi oldu.Bilim tıp çok şeyler beceriyor.

...Benim iki yorum birleşmiş yazan ben hayret ettim!
Flood olmasın diye iletiler otomatik birleşiyor Orhan bey.

Konu başlığı elektriğin tarifi iken sanki erkeğin tarifine dönmüş :) konu başlığının güncellenmesi ricasıyla :)

Konu başlığı elektriğin tarifi iken sanki erkeğin tarifine dönmüş :) konu başlığının güncellenmesi ricasıyla :)
ustam konuyu ben açmadım, kirlilik olmasın diye yeni başlık açmadan her güne bir karikatür paylaşıyorum. bazı arkadaşlarımız da eklemeler yapıyorlar. forumdaşlarımızı birazcık gülümsetebiliyorsam ne mutlu.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,306
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Geri