cnc işleme merkezi üretimi

Dirinler
dirins marka yerli tezgah var

Spinner de var tuzlada... baykal var.. bursada

hepinize çok teşekkür ederim bu proje şu anda sadece bir düşünce bütün yurtiçi kontaklarımız düşündüğümüz gibi ilerlerse 6 7 ay içinde makinaları alıp imalata başlayacagız inşallah

rocco216 çok teşekkür ederim ilk etap ta sadece işleme merkezi ilerleyen günlerde tabikide torna vb düşünüyoruz firmadaki konumuma gelince firma üç ortak babam amcam ben kısacası bir aile şirketi asıl hizmet vericeğim konum tasarım ve pazarlama

Burak bey kardesim..Insallah dileginiz gibi olur...guzel siparisler alirsiniz.. calisanlarada ekmek kapisi olur..

Oncelikle bir sey sormak istiyorum..tabi yanlis anlamassaniz..
Bu isle ilgili tecrubeniz ne... bir isletme kurmadan bir deneme calismasi yapmatiniz mi..veya urun tasarim kismini nasil cozmeyi planliyorsunuz.

Saygilarimla..

Burak bey kardesim..Insallah dileginiz gibi olur...guzel siparisler alirsiniz.. calisanlarada ekmek kapisi olur..

Oncelikle bir sey sormak istiyorum..tabi yanlis anlamassaniz..
Bu isle ilgili tecrubeniz ne... bir isletme kurmadan bir deneme calismasi yapmatiniz mi..veya urun tasarim kismini nasil cozmeyi planliyorsunuz.

Saygilarimla..
Tabikide hiç bi deneyimim olmadan bu işe atlayıcak kadar saçma bir hareket yapmam ben daha yolun başında sayılırım ama babam ve amcam yıllardır bu işin içindeler bende son 4 sene mi tamamen cnc alanına adadım 2 adet metal işlemek için cnc işleme merkezi 2 adet cnc router bir kaçtanede pcb cnc si ürettim benim asıl amacım basit makinalar router tarzı makinalar üretmekti daha sonra piyasadaki işleme merkezi açığını farkettik ve madem yapıcaz biraz büyük düşünüp bu işe girelim dedik şu anda tasarım konusundada bir sorunumuz yok tek sorunumuz pazarda tutunmak bu sorunuda piyasaya atılmadan aşamayız ilginiz için teşekkür ederim

3d yazıcı konusuna yönel şu an için olmasa da ileriye birikim olur gövde motor zaten ortak :)

By lent guzel konu.... bence klasik olan flamentli herkes tarafindan yapilabilmekte ve hassasiyet gorsel berbat bunun yerine 3d system in 16 mikronluk urunu super bu tar hassas isler cikacak urunleri tasarlamak pazarda iyi bir yerda olamanizi saglar...

Forum istatistikleri

Konular
128,284
Kullanıcılar
450,115
Son üye
DNZ REKLAM TABELA

Yeni konular

Geri