cnc işleme merkezi üretimi

3d yazıcı konusuna yönel şu an için olmasa da ileriye birikim olur gövde motor zaten ortak :)
3d yazıcı konusundan piyasada hicbir tanıdığım yok pazar de tutunabilicegimi pek sanmiyorum

Gerek varmı tanıdığa.Adamlar sahibinden.com'da benim bildiğim 30. 40. set motoru satıyorlar.Vb. malzeme ve 3d yazıcıları..
Tabii bunları ek iş olarak yapıyorlar.Alışveriim oldu oradan biliyorum.Hatta ben bile düşündüm bir ara ne yapabilirim diye .Flament üretmek için extruder bile yapmışlığım var.Ama soğuyorum bu forumdan yavaş yavaş.Kelimeleri tek tek seçmek gerekiyor hemen yanlış anlayan çok oluyor.VE hassas noktadan vuruyorlar insanları...

Gerek varmı tanıdığa.Adamlar sahibinden.com'da benim bildiğim 30. 40. set motoru satıyorlar.Vb. malzeme ve 3d yazıcıları..
Sizde haklisiniz ama onlarınki biraz dolandırıcılığa giriyo 500 liralık malzemeyi 1 günde monte edip 3000 tl ye satıyorlar ben böyle bisey yapmam ama 1000 tl ye yaptığım makinayı 2000 tl ye satabilirsem alıcıda bende memnun ayrilirim

Piyasa.Sen 500 liraya mal et 3000 satma..1500 sat.Bütçe ayıramayan o kadar beklemede insan var misal olarak diyorum.Onlara hitap et.

Piyasa.Sen 500 liraya mal et 3000 satma..1500 sat.Bütçe ayıramayan o kadar beklemede insan var misal olarak diyorum.Onlara hitap et.
Haklisiniz ama kesin müşteriyi bulmadan bunu alabilecek insanlar var diyerek te bu işe atlamak pek mantıklı olmaz ama bu isi iyice düşünüp tasinicam bu süreçte siz değerli büyüklerim in ve ustalarımın fikirleri de benim için çok onemli

Haklısınız.Ben 3d proje yapmaya başladığımda projenin sonuna doğru maddi zorluk çeker iken projemi satmaya kara verdiğimde arayan çok kişi oldu tabii bu bir veri değildir ama ne bileyim.Belki biraz bu işte gönlüm olduğu içindirde diyebiliriz.:)

Haklısınız.Ben 3d proje yapmaya başladığımda projenin sonuna doğru maddi zorluk çeker iken projemi satmaya kara verdiğimde arayan çok kişi oldu tabii bu bir veri değildir ama ne bileyim.Belki biraz bu işte gönlüm olduğu içindirde diyebiliriz.:)
Mal müşteriye satılır. sanırım tavsiyenizi dinleyip en kısa zamanda bi üç boyutlu yazıcı tasarlayıp ureticem ve piyasaya sunucam bu işte biraz cesur olmak gerekli denemeden bilemeyiz

bence sağlam bir cnc yapıp üstüne extruder kafa takarsan 3d yazıcı olur. en azından cnc olmuş olur. yapacağın basit 3d yazıcı parçalarını işleyebilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,279
Kullanıcılar
450,104
Son üye
MUGEN SARS

Yeni konular

Geri