Direk seçimi hakkında

abi mesela bu ezcel dostası b prodan cekilmiştir b pronun hesapladığı gibi vektör hesap excelindede 533 tepe kuvveti denk düşmüş ve 6 lık beton direk uygun görülmüştür 2. buz yükü bölgesinde ama sizin program 10luk direk tipi seçilmesi gerektiğini hesaplamıştır .
a 42 direği için hesapladım
Merhaba
Galiba Autocad versiyon değiştirmeyi bilmiyorsun ?
Ben bi arkadaşa çevirttim baktım.
Alpek sigma değeri B-Pro kaç alıyorsunuz ?
ben deneme yanılma baktım. galiba 7 alıyorsunuz.
benim program 12 alıyor. bu değeri yukarıdaki menülerden sende değiştirip bakabilirsin.
program üzerindeki menüleri incelemeni tavsiye ederim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
merhabalar abi gerekli versiyona çevirip yüklüyorum lütfen beraber gerekliyse revize edelim :)
7 alıyoruz abi biz sigma değerini
hepsini inceledim abi sigma değerini 7 aldığımızda da genllikle farklı değereleri tespit ediyor

Ekli dosyalar

• 15.Yeni Durum Paftası (2) (1).dwg
    1 MB · Görüntüleme: 0
merhabalar abi gerekli versiyona çevirip yüklüyorum lütfen beraber gerekliyse revize edelim :)
7 alıyoruz abi biz sigma değerini
hepsini inceledim abi sigma değerini 7 aldığımızda da genllikle farklı değereleri tespit
bölgenizdeki dağıtım şirketi ve TEDAŞ problem yapmıyorsa 7 alabilirsin. dediğin gibi düşük tepe kuvvetinde sonuç alırsın.
Programı incelediysen (her açtığında) gerekli değişiklik yapacağın yeri bulmuşsundur.

evet abi bir ara baya bir inceledim ama farklı değerler veriyor diye şuan kullanmıyorum ama evet her açtığımda sigma değerini değişiyordum. abi iletkenlerin cerlerini nasıl değiştirebilirim bu programda acaba

evet abi bir ara baya bir inceledim ama farklı değerler veriyor diye şuan kullanmıyorum ama evet her açtığımda sigma değerini değişiyordum. abi iletkenlerin cerlerini nasıl değiştirebilirim bu programda acaba
ilk mesajımda yazdığım üzere program kapalı kodlu. sen değiştirmezsin.
cer kuvvetlerinde problem yok

Forum istatistikleri

Konular
128,254
Kullanıcılar
450,075
Son üye
oodak

Yeni konular

Geri