Format Cd'si

Demek ki benim hız sınırların baya bir dışında:cool:

Hız testi
3.17 Down. , 0.67 Upl. :)

Bu rakamlar değişiyor,bazen çok düşüyor bazende yükseliyor :D Hem saat tuttum hep birlikte göreceğiz :)

Bu rakamlar değişiyor,bazen çok düşüyor bazende yükseliyor :D Hem saat tuttum hep birlikte göreceğiz :)
Süpersin hakikaten merak ettim ya. Adresi ver bende kargoyu göndereyim ;) Ama ptt ile gönderririm ona göre durum vahim gibi çünkü:eek:

@elkgazi Sabır sabır bir yere kadar,Yandex disk'e yükleme yapacktım fakat 4 GB olan dosyanın %7'si yüklendi ve iptal ettim :D Win7 indirebileceğim bir adres lazım :)

@seagate arkadas hakli demek ki abartan o degil benmisim. Abartili hizim sebebiyle...Size yine yandexli bir cozum sunacagim ama:)..
Bu sefer yuklemeyeceksiz söz sadece indireceksiniz... Hangi isletim sistemi lazim size 32-64? Elimde varsa paylasayim.

32 Bit win7 profesyonel olsa iyi oLur :) Bizim hızlarda sorun var çook vakit alacaktı sağolun.

Sayın @elkgazi windows 7 32 bit kurulu sistemde windows 8.1 CSL işetim sistemini rufus ile usb'ye yazdırdım sorun çıkmadı size bu bilgiyi aktarayım dedim.
Demek ki sizin kullanmış olduğunuz medya aracınızda sorun varmış. Saygılar ve sevgiler...

Tesekkurler hocam. Sıkıntı windowsun kendi aracinda oluyor.Sıkıntı yasamamak icin rufus kullanilabilir. Bu arada arkadasa özelden windows paylasimi yaptim merak edenler olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,240
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri