iyi ölçü aleti

arkadaşlar kaliteli bir pensampermetre almak istiyorum. Fluke yada kyuritsu tercihim olabilir.Önerileriniz varsa modeliyle beraber belirtirseniz sevinirim.Tecrübe etmiş arkadaşlar yazarsa sevinirim..

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşım sana tes marka ölçü aletlerini tavsiye edebiliri m biraz pahalıdır ama sınıfının en iyisi diyebilirim bende var 5 yıldır pens ampermetresini kullanıyorum yardım cı olabildiysem kolay gelsin

Uni-t ut-203 kullanıyorum, memnunum.
AC 400 Amper
DC 400 Amper ölçüyor.

ustam sağol fakat ben ölçüm aralığı yüksek bir pensampermetre istiyorum.Çünkü çalıştığım panolar da çekilen amperler 1000 ampere kadar değişkenlik gösterebiliyor..

ustam sağol fakat ben ölçüm aralığı yüksek bir pensampermetre istiyorum.Çünkü çalıştığım panolar da çekilen amperler 1000 ampere kadar değişkenlik gösterebiliyor..

UNI-T UT-208 diye bir modeli var.1000 Ampere kadar ölçüyor.AC ve DC ölçüyor.

benim kullandığım veçok beğendiğim pensampermetre KYORITSU 2056-R modeli özellikleri

• True RMS
• IEC61010-1 CAT. IV 600V uluslar arası güvenlik standartlarına göre dizayn edilmiştir.
• CAT. IV Clamp Meters hem çok düşük hem de çok yüksek güç devrelerinin Voltaj ve Akımını ölçebilir.
• Bu sebeple, güç dağıtım şirketleri, TEDAŞ'lar ve Bakım sahaları için çok faydalıdır.
• Kırmızı LED, "Non Contact Voltage" fonksiyonu görerek kullanıcıyı AC voltaj olduğuna dair uyarır.
• Çift dış yüzey kabı sayesinde elde tutuş daha rahattır.
• Bar Graph ekranı 6039 sayımlıdır.
• MIN/MAX fonksiyonu ölçüm süresince minimum ve maksimum değerlerinin rahatça tutulmasını sağlar.
• Sıcaklık Ölçümü

(alıntıdır)

Forum istatistikleri

Konular
128,390
Kullanıcılar
450,276
Son üye
ESENBEL

Yeni konular

Geri