mesleki belgeli elektrikçiler alınacaktır

tembelliği bırakıp çalışmaya üretmeye geliştirme yeni buluşlar yapmaya ihtiyacımız var kredi alıp ı phone almayalım makine takım araç alıp üretmeye bakalım
harcayarak büyümeyelim
üreterek büyüyelim
borçlanarak krediyle almayalım
üretim kazanarak alalım harcayalım
herkes boçlu sesini çıkartamıyor ev- araba -kredi kartı - faturalar .....

bugün hiç borcu olmayıpta hatta kenarda parası olan insan bile işverene karşı hakkını savunamıyor çünki en ufak çıkaracağı bi pürüzde işveren hemen bu çalışanın yerine bi başkasını getirebiliyor.
Bu çalışma sisteminin sorunları çözümlenebilecek tarz değiller

KİMSEYE KARIŞMAK YAŞAMINA MÜDAHALE ETMEK VS NİYETİMİZ YOK
SADECE GÖZLEMLERİMİ İLETTİM O KADAR ....

elektrik branşında belgeli istanbul ümraniye merkezde olmak üzere firmanın türkiye genelindeki projelerde çalışacak seyahat engeli , gece çalışma engeli olmayan ( ehliyeti olursa araç kullanabilen ) işini ve mesleğini seven deneyimli veya hevesli olan takım arkadaşları aramaktayız. avm mağaza ofis fabrika depo market gibi yerlerin ürünlerini led ürünler ile değiştiriyoruz servis hizmeti kompanzasyon takibi gibi hizmetlerimiz vardır.
maaş mesai yol yemek agi sgk imkanlarına sahiptir çalışanlarımız
işyeri hekimi
iş güvenliği uzmanımız
işyeri araçları vardır

iletişim : [email protected]
başvuru yaptım yalnız şöyle bi durum var mesai üceti neden yüzde 40 . neden 1 ay çalışma zorunluluğu var iş kıyafeti yırtılısa vs durumlada maaştan kesint oluyo sabah 8 akşam 6 fena değil yol ücreti maaşta veiliyo cepte para olsa neden çalışalım zaten

marmara elektrik
müracaatınız ne zaman hangi isimle
diğer konu madende 1500 e çalışan madenci bile kendi kıyafetini kendi alıyor laf demiyor
biz kıyafet vermişiz temiz ve itinalı kullan yırtmamaya çalış olursa maaşından kesilir ( art niyetli ise haa iş ağır vs sebeplerden o zaman işyeri gerekeni yapar )
cebinde parası olsa zaten çalışmaz
ama
unutmayınızki
avrupalı zengin ama hala çalışıyor
amerikalı zengin ama hala çalışıyor
israilli zengin hala çalışıyor dünyaya hükmediyor
parası olupta çalışmayanlar emek sarfetmeden kazananlar

ister birgün çalışsın ister 1 ay niyeti yok ise hiç çalışmasın
amaç zorlamak değil çalışmaya teşvik etmek

Tek Bildiğim Hiç Bir Şey Bilmediğimdir...

İnsan hakkını savunacak yasal ve kişisel tüm haklarını talep edecek. Grekirse aksaklıklarda mahkemeye gidecek Hakkını sonuna kadar arayacak hiç birimiz köle değiliz.

İşçi almak isteyen büyük firmalar 6 ay asgari ücret ile çalıştırıp daha sonra maaşı veriyor ben şimdiye kadar ilan ile başvuran iyi bir adam görmedim. ya işi bilmez ya da işi bilir ama karakteri eksiktir. zaten iyi adamlar iyi yerlerde çalışıyor

bende su an palladium tower da honeywell in ddc mmc panolarını bağlıyorum. iş bakıyorum ama ücretler düşük geliyor işverenler yüksek diyor işçiler düşük

HADİ HAYIRLISI

wolflane meslektaşım
bize yakınsın imes ışıklardayız buyrun gelin tanışalım bir çayımızı için
varsa siğer arkadaşlarıda bekleriz

saygılar selamlar

Bu ülkenin çalışana değil işçinin hakkını teri kurumadan verecek işverenlere ihtiyacı var. ...

Forum istatistikleri

Konular
128,384
Kullanıcılar
450,269
Son üye
beratasd

Yeni konular

Geri