Siemens plc almak istiyorum

buraktht

Üye
Arkadaşlar siemens plc almak istiyorum nasıl bir model önerirsinir fiyatları nasıldır bilgi verebilirmisiniz

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sahibinden com da siemens s7 1200 plc var fiyatıda uygun tabi senin içinde uygunsa al derim öğrenceksen siemens öğren heryerde siemens var

Evet her yerde siemens var telemekanikle igili nerdeyse hiç döküman yok

yavuz eminoğlunun plc programlama kitabını al bide tıa portal bul bi yerden bak keyfine

200 eskidir pek kullanmazsın. 300-400 zordur başlangıçta zorlanabilirsin. İdeali 1200 dür. hem çok kullanılır. hem ucuzdur hem de arayüzü rahattır. Ben 1200 derim. Ama yazılım mantığını - otomatik kumanda mantığını hepsinde öğrenebilirsin. Önemli olan da budur.

Ayrıca arkadaşın dediği gibi yavuz eminoğlu nun hem 300 hem 1200 için harika kitapları vardır. Altın değerindedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende aldım o kitap tan ama. Belki yeniyim anlama da zorluk çekiyorum diye çok anlamsız gereksiz konular olduğunu gördüm ileri seviye olabilir belki ama p l c den mesaj gönderme gibi şeyler var bir de sürekli Kazan a şu doldurma örneği var genelde ben daha çok örnek falan olur diye düşünüyor dun açıkça si beklediğim gibi çıkmadı kitap! Yazan abi iyi birisi herkez öyle diyor! Ama ben bir sefer baktım bir daha duruyor kitap öylece! Ayrıca bende yeniyim şimdi zaten 200 le r e ilgi azaldı gibi görüntüsü aynı gibi ve daha iyi olan 1200 la r kullanılmaya başlandı diye düşünüyorum! Alacak San da 1212 den aşağı alma derim sanırsam onların fiyatı 650-700 lira diye biliyorum! SıfırI! Yeni isen önce simülasyonu dene derim ama 1200 de cihaz olmadan olmuyor galiba yada araştır be yapamadım belkide! İyi çalışmalar!

aycoor elinizdeki unitronics v350 -35-ta24 ürününün fiyatı nedir ?

aycoor elinizdeki unitronics v350 -35-ta24 ürününün fiyatı nedir ?
selamlar
ben fiyatı konusunda bir bilgim yok siz biliyorsanız ve size kaç tl ye uygun olacağını bildirirseniz anlaşırız.

Peki ben bu plc lere analog modül bağlamak istersem bana nekadara patlar ortalama olarak ?

Peki ben bu plc lere analog modül bağlamak istersem bana nekadara patlar ortalama olarak ?
selamlar
ben plc öğrenmek istiyordum ama bunu öğretecek usta bulamadım. ben kontrolkalemi.com hediye çekilişi ile kazandım ve bilgi edinemediğim için şimdilik satayım diye düşünüyorum. diğer ekipmanları hakkında bir bilgim yok eğer yorum otomasyonu ararsanız doğru bilgi ve fiyatını size bildirirler. gerçek alıcı iseniz gönlünüzden geçene düşünebilirim.
hüseyin

Forum istatistikleri

Konular
128,321
Kullanıcılar
450,161
Son üye
Nonjekal

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri