Sony Vaio Vpceh3p1e kasa

emre199770

Üye
Sony vaio vpceh3p1e laptopum var kasasını komple degiştirmek istiyorum ama hiç bir yerde kasasını bulamadım laptopa uyumlu kasa modelleri veya degiştirebilecegim yer varsa bana yardım eder misiniz?

İl olarak nerede ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama bulunduğunuz yerde iş hanı tarzında bilgisayarcıların toplandığı bir yer varsa oralarda arayabilirsiniz. Kullandığınız modelden dolayı çıkma kasa tarzında zor bulursun ama arızalı 2.el komple notebook aramanız, aradığınızı bulmanız açısından daha kolay olacaktır. İnternette direk kasa olarak bulamayabilirsiniz ama onarım yapan yedek parça satan siteler mevcut. Telefonla görüşerek parça kontrolü yapabilir, buralardan temin edebilirsiniz. Çok büyük yedek parçaya sahip olupta sadece dükyan ismi internette olan mağazalar mevcut. Şansınızı bu gibi yerlerde deneyebilirsiniz.

Bu arada kasayı neden değiştirmek istiyorsunuz? Özel bir sebebi yoksa yardımcı olabiliriz belki.

Bak, araştır eğer değişim konusunda kasa bulamazsan mevcut kasayın net çekilmiş resimlerini paylaş onarım konusunda yardımcı olayım.

Forum istatistikleri

Konular
128,403
Kullanıcılar
450,300
Son üye
objektifyorumcuofficial

Yeni konular

Geri