vestel oçm motorunu simtel oçm ye nasıl uydurulur

sorf64

Üye
selam arkadaşlar vestel motoru simtel 8800 makinaya takmak istiyorum bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
10 soket 2 tako 2 sigorta 1 boş kalan beş kablonun nasıl bağlanacağını öyrenmek istiyorum.

merhaba arkadaşım vestel motoru simtel motora uyduramassın vestel beyinden kontrollüdür simtel ise elektronik kartdan yön alır bunun için motor bir süre çalışıp kalır...

selam arkadaşlar vestel motoru simtel 8800 makinaya takmak istiyorum bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
10 soket 2 tako 2 sigorta 1 boş kalan beş kablonun nasıl bağlanacağını öyrenmek istiyorum.

Selam.Vestel motor dediğiniz aynı boyutlarda motor ise tako sistemini mekanik olarak bu motora aktarmanız lazım.ayrıca her iki motorun yıkama sağ sol,sıkma,ikaz ve müşterek uçlarını bilmeniz lazım. buradan tarifi çok zor ama seri 1000 watt civarında ampul bağlanmış bi devrede test ederek uçları bulabilirsiniz.(motorların kasnak ölçüleride aynı değil sanırım)

arkadaşlar ikinizede sonsuz teşekkür tako yu bagladım uçları buldum ama motor 15 20 dk yıkama yapıyor daha sonra şişiyor ve çeviremiyor motorları sarıma gönderdim.

Forum istatistikleri

Konular
128,403
Kullanıcılar
450,300
Son üye
objektifyorumcuofficial

Yeni konular

Geri