Çağdaşlar ama medeni de değiller insan da!..

Konuyu açan arkadaşın tazminat koparmak için kendisine hassas konularda safsatalar üstüne kopyala yapıştır yapıp, insanların sinir uçlarına dokunarak kendisine hakaret edilmesi için ellerini ovuşturan bir şahıs profili olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden cevap yazma gereğini bile hissetmiyorum. Buyrun sizin inancınız, isterseniz hintliler gibi öküze tapının beni ilgilendirmez; yazılanlar güler geçerim. Cahille sohbeti kestim, aha orda kitap açın okuyun.

Rastgele.

Dipçe: forum yönetiminin bu grup üyeleri ayırarak izole ederek gereğini yapacaklarını ümidediyorum, internet ve sms ler bunlardan dolu.
Şimdi bu cevap kime geldi? Ben size bir soru sordum açıp okuyun derken bana mı cevap veriyorsunuz?

Şimdi bu cevap kime geldi? Ben size bir soru sordum açıp okuyun derken bana mı cevap veriyorsunuz?
Size değil kesinlikle, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim 🍀

Böyle insanlar çöp arabası gibi işte, geçtikleri yerlere çöplerini dökerler; insanların sohbetlerine samimiyetlerine çamur bulaştırırlar.

Size değil kesinlikle, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim 🍀

Böyle insanlar çöp arabası gibi işte, geçtikleri yerlere çöplerini dökerler; insanların sohbetlerine samimiyetlerine çamur bulaştırırlar.
Siz yazınca veda hutbesini farklı kaynaklardan tekrar tekrar okudum ama bahsettiğiniz azat etme meselesini veda hutbesinde görmedim çünkü bu azat etme olayı veda hutbesinden çok önce gerçekleşmiş diye biliyorum.

Siz yazınca veda hutbesini farklı kaynaklardan tekrar tekrar okudum ama bahsettiğiniz azat etme meselesini veda hutbesinde görmedim çünkü bu azat etme olayı veda hutbesinden çok önce gerçekleşmiş diye biliyorum.
@fgencal direkt mesaj ile yanıtladım.

Forum istatistikleri

Konular
129,425
Kullanıcılar
451,969
Son üye
ozgrssenn

Yeni konular

Geri