Üniversite Tavsiye?

0Esinti0

Üye
Lise 4 Elektrik Elektronik bölümüne gitmekteyim. Anadolu teknikteyim. Hangi ili, hangi ünivi önerirsiniz?

Nigde Üniversitesinin Elektrik-Elektronik bölümü gayet iyi ama şehir yaşamı hakkında ciddi ??? hatta imkansızlıklar var üniversite dışı hayat için sıkıntılı bir şehir..

benim tavsiyem ankara, istanbul gibi büyük şehirlerde okuman, büyük şehirlerdeki çoğu üniversitenin adı var hiçbir şeyi olmasa da zaten üniversiteler bir şey katmıyor insana bari büyük denizde boğul ;)

eskişehir.

Gazi üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi ... Tabiki ankara

TEknik eğitim leri seçin şansınızz varsa bence

Bulundugun ili belirtmediğin için bişey söylemem ama;

Tercih yapcağın üniversitelerin tanıtım filmlerini ve sitelerini çok iyi incele derim. Çevrende okuyan varsa onlarada danış.

Kolay gelsin.

muhendislik eğitiminde en iyi ünv. istanbul teknik üniversitesidir..Diğer Bölümler olarakta Eskişehir Anadolu Üniversitesi

Çok Şanslısın ki katsayı olayı kalktı artık sende eşit yarışacaksın.Bence senin şimdi üni araştırmandan çok tamamen sınava odaklanıp yapabileceğin en yüksek puanı almaya odaklanman lazım çünkü sınavdan sonra bunun için zaten uzun uzun düşüneceksin ve çok kararsız kalacaksın sen şimdi sadece sınava odaklan ve yapabileceğin max. puanı yapmaya çalış şimdiden başarılar sana

marmara - mekatronik, herkez 3 bölüm birden olması çok saçma diyo ama okuyan arkadaşım var, gayet memnun, ve iş alanı bence gayet geniş, kendini çok iyi geliştirebilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,929
Kullanıcılar
451,099
Son üye
KnnGnn

Yeni konular

Geri