87 Teknik lise mezunuyum. 17 yıldır sigara sektöründe elektronik Bakım teknisyeni olarak çalışıyorum.
Çalıştığım şirkette otomasyonun her dalı iğneden ipliğe kadar mevcuttur. Özellikle PLC (S5,S7, Micro2, CLX5000 ve Twincat) konularında ve sektöre özel çözümler hakkında fikir alış verişinde bulunmak isterim.

Sanayi sektöründe elektrik konusunda, işletmelere,yeni yatırımlarında tesisat, mevcut yatırımlarda, arıza ve modernizasyon (Yumuşak Yolverme-Hız Kontrol), Kompanzasyon Takibi ve sorun giderme,1000 kVA'ya kadar Trafo İşletme Sorumluluğu,Makina Firmalarına İhtiyaca göre proje oluşturup Kontrol Panosu İmal Etme, Otomasyon ve Jeneratör Firmalarına Projelerine göre Dağıtım-Transfer-Kontrol Panoları imal etme çeşitliliğinde hizmetleri veriyoruz.1985 Yılı İzmir Buca EML, 1990 Yılı Akdeniz Üniv. Antalya MYO mezunuyum.1995 yılından bu güne kendi firmam ve personelim ile serbest olarak çalışıyorum.

87 Teknik lise mezunuyum. 17 yıldır sigara sektöründe elektronik bakım teknisyeni olarak çalışıyorum.
Çalıştığım şirkette otomasyonun her dalı iğneden ipliğe kadar mevcuttur. Özellikle PLC (S5,S7, Micro2, CLX5000 ve Twincat) konularında ve sektöre özel çözümler hakkında fikir alış verişinde bulunmak isterim.

Sizin 40 yaşında olamnız gerekmezmi, profilinizde neden 25 yazıyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
2009 ATL. Mezunuyum.
1 seneden beri saç rulo kesme, açma, dilme üzerine olan bir firmanın tek başıma plc kontrolünü, pano toplamasını yapmaktayım.
Ayrıca vinç ve makine arızalarında görev almaktayım.

2000 EML. 2003 UÜ - END: ELEKTRONİK. mezunuyum...
12 yıl özel bir şirkette otomasyon teknikerliği, sistem proje mühendisliği, proje sorumluluğu görevlerini üstlendim...
her türlü plc ve hmi yazılımı, proje çizimi, otomasyon ve servis desteği verebiliyorum...
benimle beraber çalışan bir arkadaşımla beraber şirket politikasını benimseyemediğimiz için ayrılıp beraber bir otomasyon firması kurduk.

Şu anda ağaç makineleri, tekstil iplik makineleri, otomotiv yan sanayii, ve daha birçok sektöre hem otomasyon hem teknik servis bazında hizmet vermekteyiz.
Umarım her şey beklediğimiz gibi olur....
herkese saygılar...

Zeytinburnu E.M.L 1995 Elektrik mezunuyum. Medikal sektörde Şırınga üreten firmada bakım sorumlusuyum. Ek iş olarakta arta kalan zamanım olursa çevremdeki Çocukbezi,hastabezi,kadınbağı ve ıslak mendil tesislerine otomasyon ve bakım desteği veriyorum. İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum.

Sanayi sektöründe elektrik konusunda, işletmelere,yeni yatırımlarında tesisat, mevcut yatırımlarda, arıza ve modernizasyon (Yumuşak Yolverme-Hız Kontrol), Kompanzasyon Takibi ve sorun giderme,1000 kVA'ya kadar Trafo İşletme Sorumluluğu,Makina Firmalarına İhtiyaca göre proje oluşturup Kontrol Panosu İmal Etme, Otomasyon ve Jeneratör Firmalarına Projelerine göre Dağıtım-Transfer-Kontrol Panoları imal etme çeşitliliğinde hizmetleri veriyoruz.1985 Yılı İzmir Buca EML, 1990 Yılı Akdeniz Üniv. Antalya MYO mezunuyum.1995 yılından bu güne kendi firmam ve personelim ile serbest olarak çalışıyorum.

Sizin 40 yaşında olamnız gerekmezmi, profilinizde neden 25 yazıyor?

Haklısınız 42 yaşındayım ama böyle bir doğum tarihi nasıl girdim, farkında bile değilim. Profilimden nasıl düzenleyeceğimi de bulamadım.

Haklısınız 42 yaşındayım ama böyle bir doğum tarihi nasıl girdim, farkında bile değilim. Profilimden nasıl düzenleyeceğimi de bulamadım.

Sn. ibora, doğum tarihinizi olarak bilmediğim için 1 ocak 1968 olarak düzenleme yaptım. Gün-Ay-yıl bilginizi yazarsanız tam olarak yeniden düzenleme yaparım.

elektrik elektronik müh. trafo fabrikasında çalışıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri