Herkese selamlar, Mes. Lis. Elektrik bölümü mezunuyum(92), Gemi Elektrikçisiyim.

selamlar
2003 MYO MEZUNUYUM DİYARBAKIRDA Bİ RESMİ KURUMDA ELEKTRİK TEKNİKERİYİM PİYASADA DA PROJE ÇİZİMİ ,KEŞİF, ISITMA SOĞUTMA,KUMANDA,OTOMOTİK KAYAR KAPI ,GÜVENLİK SİSTEMLERİ ,KISACA ELEKTRONİK VE ELEKTRİKLE İLGİLİ İŞ YAPMAKTAYIM 32 SENELİK ÇEKİRDEKTEN YETİŞME ELEKTRONİKÇİYİM

İlaç Fabrikasında Elektrik Bakım Uzmanı olarak çalışıyorum.

2001 eml elektronik mezunyum. 10 katlı bir plazada mekanik ve elektrik teknisyenlerini gelen arıza ve bakım taleplerie göre yönlendirip takibini yapıyordum... ama şu anda işsizim malesef:)

İ.B.B. Şehir Tiyatrolarında Sahne Işıkçısı olarak Çalışmaktayım.
2003 MYO Elektrik Böl. Mezunuyum.
çalıştığın yerde bayan var mı? ben de elektronikçiyim ama bayan olduğum için meslek üzerine çalışmam çok zor... ne bileyim siizn yardımcınız falan olmuyor mu? handyman gibi falan:)

ben bunu tiyatroda ışıkçı bi arkadaşa yazmıştım ama:) alıntı olmamış sanırım:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstanbul Avcılardayım. Bina teknik bakımda mekanik ve elektrik teknisyenlerinin yapacağı işleri organize ediordum ve takibini yapıyordum. Hatta bina otomasyonuna bile bakıyordum ama buna benzeer bir iş bulamıyorum hacı:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstanbul Avcılardayım. Bina teknik bakımda mekanik ve elektrik teknisyenlerinin yapacağı işleri organize ediordum ve takibini yapıyordum. Hatta bina otomasyonuna bile bakıyordum ama buna benzeer bir iş bulamıyorum hacı:(

bizim iş yerimiz izmirde size uygun olmaz....

Kocaelide çalışıyorum otomotiv sektöründe robot bakım teknikeriyim.

Forum istatistikleri

Konular
128,819
Kullanıcılar
450,909
Son üye
Kuzey27

Yeni konular

Geri