Üyelerimizin Hobileri Neler?

ada da bisiklet , go-kart ve tabiki balık tutmak...

Hayattan zevk almaya çalışmak :D bu beyni boş bırakınca robotlaşıyor yoksa hep elektrik hep elektronik. Uzun seyahat mangal yakmak tost yapmak müzik dinlemek bisikletle gezinti ve foruma girmek :D

O kadar çokki bazen zaman yetmediği için uykumdan ve işten çalıyom J

Amatör fotoğrafçılık, olta balıkçılığı, trekking, model gemi, model uçak, model makina, modeller için tezgahlar yapma, dvd arşivi yapma, botanik/bitki yetiştirme, limon, bonsai, bisiklet binme, bozuk cihaz tamiri, pc. kurcalama, para kolleksiyonu, akvaryum balıkçılığı, kuş (hint bülbülü) besleme, araçla yeni mekanlar keşfetme, teknolojik yeniliklerin takibi, elektrik/elektronik, belgesel izleme, evde her türlü tadilat yapma, gps ve harita inceleme, Geocaching, arada bi mutfağa girip yeni tadlar deneme, hanıma kesin yardım etme, ufaklıkla oyun oynama, aklıma gelmeyen bir sürü daha

Bunlara ne kadar bütçe ayırıyorum dersem net bişey söylemem yalan olur.Parçalar ,için genelde hurda atıl malzemeleri lazım olur diye bi köşede biriktiririm, malzeme ihtiyacımın çoğu ordan çıkar.Arada bi bit pazarına giderim, iyi malzemeler oluyor ve ucuz.Teknolajik yenilikler için bazen fazla mesai ücretlerin kullanıyorum J
Mehmet

araba yarışı oyunları ve strateji oyunları oynamaktadn hoşlanırım sanırım asosyalim

facebook üzerinde oynanan empires&allies oyunudur.

Ben bisiklet sürmeyi seviyorum.Haftada 4 gün salı perşembe cumartesi ve pazar günleri spor ve gezi amaçlı olarak bisikletime biniyorum,1 saat bisiklet sürdükten sonra kendimi çok rahat hissediyorum bütün arkadaşlara tavsiye ederim.

Spor..Pilates, yoga, fitnes, dans..

Yüzme, Otomasyon sistemleri,Bahçe ile uğraşmak ilk 3 lüm...

Klasik Türk Musikisi ve Tasavvuf musikisi ile ilgileniyorum. "Ney" üflüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri