Şaşalı olmayan cihazımı nasıl şaşalı hale getirebilirim?

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
Arkadaşlar merhaba

Evde kullanmadığım alet edevat dan kendi imkanlarımla şaşalı olmayan bir cihaz yaptım. Şimdi bunu satacam fakat sorunum şu çok şaşasız oldu. Ben bu cihazı nasıl şaşalı hale getirebilirim. Tavsiyeleriniz nelerdir ? ;)

şaşaa lı şaşal mı? ben orasını kavrattıramadım. şaşal su değil galibam. bir de alet edevat la takım taklavat aynı değil değil mi? yoksam ben yine çuvalladım mı?
zaten son zamlardan sonra yine kimyager olacağım ona üzülüyorum.

Arkadaşlar merhaba

Evde kullanmadığım alet edevat dan kendi imkanlarımla şaşalı olmayan bir cihaz yaptım. Şimdi bunu satacam fakat sorunum şu çok şaşasız oldu. Ben bu cihazı nasıl şaşalı hale getirebilirim. Tavsiyeleriniz nelerdir ? ;)

Size göre cihaz çok şaşasız olabilir .
Satın alacak cihaz şahıs için şasalı olabilir .
Satın alma isteği , işini görmesi .
Bakış açısı !!!
Sır ürün ( bilinmeyen )

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba

İlk şart şaşalı bir isim daha sonra hedef kitleye göre 2 3 kelli felli inasanlar bulup onlara para vermeliisn :D :D

Şaşa ne demektir? Önce bunu bir anlasaydık :D

Önce cihazın ne olduğunu, ne işe yaradığını bir bileydik

Biyerinden su fiskirtmaya karar verdim. Eksik olan sanırım bu

Cıhazın fonksıyonu, işlev, boyutları vede müşterı profilini bilmeden öğüt vermek ancak sakız çiğnemeye benzer..

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,957
Kullanıcılar
451,153
Son üye
akifsoysal9

Yeni konular

Geri