0-9 sayıcı devresi

yrkali

Üye
arkadaşlar 0-9 sayıcı yapmak istiyorum elinizde devre şemaları varsa paylaşırmısınız ama devre pıc ile olmayacak

7490_Entegresi_ile_Yukar_Say_c.png

başka devre varsa paylaşın lütfen ??

Nerdesin DGN FRT yetiş? PCB çizim programları var elinden gelmiyorsa bunlarla çiz, hem önce hangisini istediğine daha karar vermemişsin, PIC siz olacak diyorsun ahan da her şey önünde daha bakmamışsın bile ne diyeyim, yardım ettiğime pişman ediyorsun >:

yazmıyacağım dedım ama sabredemedim sayın yrkali kardeşim onlarca şema bunları bulman 10 dk sende bulabılırsın googleye onluk sayıcı dersen yüzlerce çıkar bu işi kusura bakma hiç bılmıyorsun okulda olsan lojikmi yazılımlamı yapılmış devre uzaktan 10 sanıye bakmakla anlarsın buradaki iyi niyetli kişilerle dalga geçmekse nıyetın oda olmaz altın çamurada düşse altındır değer kaybetmez hiç bilmiyor olabılırsın bunuda ilk başta soyle yaz arkadaşlar ben bu işi bılmıyorum böyle bır devre merak ettım yapmak istiyorum eminim herkes yardımcı olacaktır doğruları yazmama umarım kızıp darılmamışsındır kolay gelsın

peki teşekkür ederim herkese

arkadaslar acil ısıtıcı fan kontrollü bina sistem plc programı lazım lütfen yardımcı olurmusunuz

Forum istatistikleri

Konular
128,925
Kullanıcılar
451,091
Son üye
yutu61

Yeni konular

Geri