300W interter ile 1/8hp ekovat çalıştıramıyorum

Bende şunu söyleyebilirim,

Ayni sekilde izolasyonu zayif ve Mersin gibi cehennem sicakligini yasayan bir sehrimizde 1/8 hp kompresor ile o araci sogutamazsiniz.

Ortalama kucuk bir aracin klimasini 12000 btu hesaplasaniz 3 - 4 hp den asagi sizi kurtarmaz malesef.

Ustam merhaba bir kaç saat önce mexsunn tam sinüs 600w rated - 1200w surge inverter aldım. Soğutma performansını inverterin izin verdiği hp ye kadar deniyerek bulmaya çalışacam bende soğutma işi ile uğraşıyorum elimde ekovat çeşiti fazlaca var. Çok merak ettiğim bir konu bu çünkü :) eğer bir şekilde randıman alamazsam elimde fazladan güneş panelim aküm var yaylada aydınlatma ve tv için değerlendireceğim. Gelişmeleri buraya aktarıcam.

Saygılarımla Dinçer

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ustam merhaba bir kaç saat önce mexsunn tam sinüs 600w rated - 1200w surge inverter aldım. Soğutma performansını inverterin izin verdiği hp ye kadar deniyerek bulmaya çalışacam bende soğutma işi ile uğraşıyorum elimde ekovat çeşiti fazlaca var. Çok merak ettiğim bir konu bu çünkü :) eğer bir şekilde randıman alamazsam elimde fazladan güneş panelim aküm var yaylada aydınlatma ve tv için değerlendireceğim. Gelişmeleri buraya aktarıcam.

Saygılarımla Dinçer

O zaman bize kolay gelsin demek düşer. Takildigin yerde goruselim. Konuyu takip etmek isterim. Bir konu ac oradan gelismeleri paylas o sekilde ilerleyelim.

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
129,090
Kullanıcılar
451,393
Son üye
kaleli.71

Yeni konular

Geri