450 kw motor sürücüsü

sevgili arkadasım young engineer 450 kw referans diye baslamıssın her sözunede sadece ben 4 tane 630 8 tane 400 kw devreye aldım.bende yıllardır bu işin içindeyim sıkıntısız olarak farklı güçlerde çalıştığı yüzlerce yer biliyorum demekten te kendimi alamadım kusura bakma.Ürün secerken nelere dıkkat edileceği cok önemli harmonikten asırı yüklenme eğrileri gibi.asıl soruya gelmek gerekirse preslerde yer yer bilezikli asmo kullanıldığını gördüm,yada ani run-stop yapan sistemlerde fren kıyıcı ve direncede ıhtıyac duyabılırsın

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
1-SIEMENS (servis desteği daha iyi)
2-ABB

DC Sürücü olarak SIPRİNT teori elektrik panolarını kullanıyorum 295kw dan 3000kw kadar sürücüleri şu an çalışıyor ve herhangi bir sorun yok sürücü armatür feedback,tako ve encoder geri besleme seçenekleri var.Profibus ile plc pc bağlantısı yapılabiliyor.Parametreleri pc ile yedekleyip yeni sürücüye download edebiliyorsunuz.

Ekli dosyalar

• plxd manual.pdf
    539.7 KB · Görüntüleme: 18
konu benim babam senin babanı döver konusuna gelmiş. aslında herkes sorun yaşamayacağı cihazı seviyor. lakin bir gerçek var türkiyede 250 kw üstü cihaz söz konusu olunca 3-4 firma kalıyor , siparişe en yakın durumda ise bu iki firmaya düşüyor. abb- siemens

Control Techniques SPM modüler sürücüleri incelemenizi öneririm...actife front end çalışma ile yedekleme maliyetinizi de azaltacak çözümler geliştirilebilir..

Optidrive P2 serisi işini görür fiyat olarakta uygun. 2000 kw ye kadar var...

Fuji? Fujiyi ihmal etmeyin derim. Toshiba, Yaskawa, Allen Bradley vs... Burada mühim olan uygulamaya uygun konfigurasyon yapılması. Marka bazlı gitmek doğru değil bence. Fiyat, servis desteği ve mutlaka firmadan alinacak MTBF (arizalar arasi ortalama sure) kayıtları onem arzediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…