5 KM mesafeden on off kontrol

sanırım küçük 5 km mesafeli iki adet telsizle olabilir motorun yanına konacak olan telsizin hoparlörüne bir röle baglarsın röle ile impulse röleyi tetiklersin telsizede adaptör takarsın ve olur diye düşünüyorum telsizin frekansını küsüratlı uc noktalara ayarlarsın olabilir gibi birde arkadaşlar yorumlasınlar saygılar

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Değerli arkadaşlar;
Kontrol sayısının az tutulması basit bi sistem için tekin126 nın bahsettiği.Ama daha fazla dijital sinyal almak ve kontrol etmek mümkün RTU larla.Evdeki pc den bi örnek yüklerim akşama.Ayrıca normal telsizlerde konuşma bandı dar olduğunda sinyal geçikmeleri oluşmaktadır.Güvenli bi iletşim içinse karşıdan teyitli bi sistem gerekmektedir.
Herkese iyi çalışmalar.

ınput ve outbutu olan bulutut cıhazları var cok basıt kurulumu var 24 dc kumanda edıyor.role yardımı ıle ısını gorebılırsın

Değerli arkadaşlar;
Kontrol sayısının az tutulması basit bi sistem için tekin126 nın bahsettiği.Ama daha fazla dijital sinyal almak ve kontrol etmek mümkün RTU larla.Evdeki pc den bi örnek yüklerim akşama.Ayrıca normal telsizlerde konuşma bandı dar olduğunda sinyal geçikmeleri oluşmaktadır.Güvenli bi iletşim içinse karşıdan teyitli bi sistem gerekmektedir.
Herkese iyi çalışmalar.

Tekin126nin mesaji ile sizin yazdiklariniz arasinda ki baglantiyi kuramadim. Sizin mesajinizi da yorumlayamadim. Aciklama yaparsaniz sanirim anlayabilirim...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,062
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri