55kw fan motru sorunu

çıkışı çok büyük çıkış çapı 90cm bu yüzden kapak yapamıyorum yaptığım kapaklar 2-3 gün sonra yamulmaya başlıyor

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
En doğrusu ve güzeli kapak yapmak ama mümkün değilse soft starter la falan uğraşmaya gerek yok. Hız kontrol cihazı ile kesin çözüme ulaşabilirsin. Uygulama fan olduğundan dolayıda fren kıyıcısına vs ihtiyacında yok. Standart bir hız kontrol cihazı rahatlıkla işini görür. Hız kontrol cihazındada motor gücünün yüzde 20 fazlasını seçersen çok uzun süreler arıza yaratmadan kullanabilirsiniz ve istediğiniz devirde debiyi de ayarlamanız mümkün olacaktır. iyi çalışmalar.

ne hız kontrol dayandıra bildim nede solft start bari kontaktör ucuza geliyor ama care değil
şuanda 1 tane 100kw solt start 1 tanede 75 kw hız kontrol serviste

ne hız kontrol dayandıra bildim nede solft start bari kontaktör ucuza geliyor ama care değil
şuanda 1 tane 100kw solt start 1 tanede 75 kw hız kontrol serviste
ahmetozken arkadaşım ototrafosu veya yol verme direnci ile ilgili araştırma yapmalısın. çünkü oto trafosu ile yolverme akımı yıldız- üçenden daha düşük teknik kitaplardan araştırdığıma göre.
kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
129,229
Kullanıcılar
451,607
Son üye
silaaaa

Yeni konular

Geri